Головна Цікаво Натяжні стелі від Potolkoff

Натяжні стелі від Potolkoff

220
0

При виборі матеріалів для ремонту, кожен розуміє, що на всі ці деталі витрачаються величезні кошти. Тому сьогодні, більшість людей вважають за краще натяжні стелі. Це більш простий і дешевий спосіб зробити стелю в будинку ідеальним, не застосовуючи гори матеріалів і бригаду майстрів. На сьогоднішній день, натяжні стелі теж бувають різні, різної якості, матеріалів і структури. Щоб вибрати якісний натяжна стеля краще звернутися до професіоналів своєї справи, компанії Potolkoff.

Які натяжні стелі пропонує компанія Potolkoff?

Компанія Potolkoff https://potolkoff.kiev.ua/natjazhnye-potolki/natyazhnyie-potolki-clipso працює тільки з кращими матеріалами, тому пропонує тільки якісні та сучасні методи установці пластикових вікон. Тут можна вибрати найрізноманітніші матеріали для стель. Це можуть бути:

  • Французькі натяжні стелі;
  • Глянцеві натяжні стелі;
  • Матові натяжні стелі;
  • Тканинні натяжні стелі;
  • Дворівневі натяжні стелі;
  • Натяжні стелі з фотодруком;
  • Інші.

Якщо Ви хочете по максимуму зберегти потік повітря в приміщенні, варто подбати про те, щоб натяжні стелі були виготовлені з тканини. На сайті компанії Potolkoff можна дізнатися все про такий варіант як тканинні натяжні стелі за посиланням https://potolkoff.kiev.ua/natjazhnye-potolki/natyazhnyie-potolki-clipso. Саме тут компанія пропонує Вашій увазі не просто натяжні системи з ПВХ, а натяжну тканину для стелі та стін. Це ідеальний варіант, адже вони прослужать Вам в 2-3 рази довше, ніж звичайні. Термін їх експлуатації становить 30 років. Вони дихають, пропускають повітря і не тримають вологу. А ще такі натяжні стелі не розтягуються протягом всього часу експлуатації. Вони міцні і можуть бути схильні до забарвленні до 3 разів. Ви ніколи не побачите змін на стелі при регулярному освітлення, адже вони не бояться як низьких, так і високих температур. Тому часто такі стелі використовують на складах або приміщеннях, які зовсім не опалюються.

Крім вибору матеріалу, з якого буде виконано натяжні стелі, можна вибрати і натяжні стелі з підсвічуванням. Таке рішення часто застосовують дизайнери, адже підсвічування стелі дозволяє візуально збільшити розміри приміщення. Це завжди виглядає неординарно і цікаво. А ще таке рішення дозволяє підсвічувати кімнату, в той час, коли потрібно занадто яскравого світла. Ви самостійно можете вибрати будь-який колір підсвічування зі всієї колірної гами.