Головна Цікаво Навчання з цивільного захисту на Жовківщині

Навчання з цивільного захисту на Жовківщині

135
0

Згідно з планом підготовки, у ДП «Рава-Руське лісове господарство» було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань ЦЗ на тему: «Дії органів управління та сил ЦЗ ДП «Рава-Руське лісове господарство» у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період».

Метою навчання стала перевірка реагування і готовності до вирішення завдань, що виникають при надзвичайних ситуаціях: оцінити можливість з поновлення роботи підприємства в умовах руйнувань, які виникають внаслідок  надзвичайних ситуацій; практично ознайомити особовий склад формувань цивільного захисту, задіяних на тренуванні у виконанні заходів з приведення їх в готовність для здійснення аварійно-рятувальних робіт.

Під час навчання було проведено позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій ДП «Рава-Руський лісгосп» під головуванням головного лісничого М. М. Музики.

На території транспортного цеху присутні оглянули готовність формувань цивільного захисту.

У кварталі 23 Рава-Руського лісництва здійснено аварійно-рятувальні роботи з ліквідації завалів від стихійного лиха та локалізацію і ліквідацію умовної лісової пожежі.

Учасники ознайомилися з наданням першої медичної допомоги потерпілим.

В адміністративному корпусі підприємство пройшло практичне відпрацювання з евакуації працівників.

В об’єктивному навчанні з питань ЦЗ по ДП «Рава-Руський лісгосп» взяли участь відповідальний секретар Жовківської районної комісії з питань ТСГ і НС С. Я. Романчак, головний інспектор Жовківського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області А. Ю. Рачинський, провідний інспектор Жовківського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Р. П. Рак, представник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області Р. О. Благут.

Наш кореспондент.