Головна Цікаво Звернення Жовківської районної організації Товариства Червоного Хреста

Звернення Жовківської районної організації Товариства Червоного Хреста

302
0

Із метою поліпшення умов життя найбільш соціально незахищених верств населення та формування громадської думки  про діяльність Червоного Хреста, приділенню необхідної уваги до проблем інвалідів, людей похилого віку, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних та дітей-сиріт, багатодітних та неповних малозабезпечених сімей, переселених сімей, біженців від 1 квітня  до 1 травня 2016 року проводиться традиційний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України

Звертаємось до Вас, дорогі співвітчизники, до всіх тих, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч із нами та кого вік і каліцтво позбавили можливості жити гідно.

Підтримайте доброчинну акцію Товариства і допоможіть Українському Червоному Хресту поліпшити життя самотніх громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-сиріт і потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф.

Товариство Червоного Хреста є добровільною, гуманітарною, благочинною міжнародною організацією, діяльність якої грунтується на Женевських конвенціях  і яка існує виключно за рахунок членських внесків та пожертвувань.

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста — захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих та катастроф.

Ваші пожертви будуть використані для:

— розширення та вдосконалення патронажної служби сестер милосердя Червоного Хреста, які обслуговують  одиноких людей;

— створення банку одягу;

— допомоги потерпілим під час надзвичайних ситуацій;

— придбання продуктів харчування, предметів першої необхідності для адресної допомоги інвалідам, хворим, одиноким похилого віку, багатодітним і малозабезпеченим сім'ям, дитячим притулкам та інтернатам, переселеним сім'ям, біженцям;

— розвитку служби катастроф, розширення добровільних рятувальних формувань, забезпечення матеріально-технічної бази служби.

Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше.

Приєднуйтесь до нас, і творімо добро разом!

Подаємо реквізити для переказу коштів

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України ЗКПО 02940262, р/р 26007198162, МФО 380805, ЛОД АППБ Аваль м. Львів  з поміткою “Членські внески для Жовківського району”.

Товариство Червоного Хреста України Жовківського району.