Головна Цікаво Оптимізуйте гостьовий досвід: 8 причин, за якими вашому клієнтові потрібно мобільний додаток

Оптимізуйте гостьовий досвід: 8 причин, за якими вашому клієнтові потрібно мобільний додаток

94
0

У поточному цифровому віці мобільні пристрої всюди, і для будь-якого завдання, про яку ви можете думати, існує додаток для його виконання.

Згідно з дослідженнями в області технологій, кількість планшетних пристроїв буде перевершувати персональні комп’ютери в 2018 році.

У готельній індустрії, де гість обслуговують як короля, мобільні додатки можуть допомогти вам полегшити якісний сервіс, який ви хочете надати.

Додатки можуть бути використані гостями, коли вони роблять бронювання і протягом усього перебування, причому вся інформація на кінчиках пальців.

8 причин, чому у вашого готелю має бути мобільний додаток

1. Гості очікують, що у компаній з’явиться мобільний додаток

Споживачі все частіше знаходять способи вирішити свої власні запити. Один з методів, який вони використовують для цього, – це завантажити додатки. Якщо вони бронюють з вашим готелем, вони очікують, що зможуть легко перевірити свої дані і миттєво зв’язатися з вашим готелем через додаток, а не по електронній пошті, телефону або веб-браузеру. Якщо у вас немає програми, гості можуть вирішити забронювати в іншому місці.

2. Зробіть життя простіше для вашого готелю і ваших гостей

Гості та готелі можуть негайно вступити в розмову через додаток, що дозволяє гостям уточнювати деталі або робити запити, в той час як готелі можуть пропонувати гостям спеціальні пропозиції і рекламні акції або запитувати відгуки. Додаток також дозволяє інтегруватися з іншими каналами зв’язку, такими як соціальні мережі або push-повідомленнями. Це означає, що гості ніколи не пропустять оновлення і завжди зможуть отримати доступ до інформації в дорозі.

3. Підсильте свою програму лояльності мобільним додатком

Інтеграція вашої програми лояльності гостя в ваш мобільний додаток дозволить гостям легше збирати очки, заробляти нагороди і вимагати їх переваги. Ви навіть можете попросити гостей створити більш повний профіль в додатку, щоб отримати більше очок. З великою кількістю даних ви можете дізнатися більше гостей на особистому рівні і надати їм більш високий рівень обслуговування.

Хочете, щоб інформація потрапила прямо у вашу поштову скриньку?

4. Створіть більш плавний процес резервування за допомогою мобільного додатку.

Інтегруючи свою систему бронювання з вашим додатком, ваш клієнт може буквально зробити все покупки в одному місці. Вони можуть замовляти, підтверджувати, запитувати зміни, здобувати додаткові послуги, отримувати і відправляти повідомлення – все в додатку. Це створює більш швидкий і менш заплутує досвід для мандрівників.

5. Забезпечте пряме посилання на своїх клієнтів

За допомогою програми співробітники готелю можуть швидше звертатися до гостей і підвищувати ефективність спілкування. Плюс, якщо хтось скачав вашу програму, вони проявляють активний інтерес до вашої готелі, і ви можете потенційно захопити пряме бронювання, перш ніж шукати в іншому місці.

6. Надсилайте гостей через свій готель і пункт призначення за допомогою мобільного додатку.

У додатку ви можете отримати особистий путівник для своїх гостей, розповідаючи їм про всі функції вашого готелю, про те, які пам’ятки знаходяться поруч, і де вони повинні піти в магазин і поїсти. Вони можуть навіть замовити замовлення на спа-сеанси в готелі, поки вони виходять. Гості завжди шукають зручність в поїздці, тому корисні пропозиції йдуть довгий шлях.

7. Підтримуйте конкурентну перевагу за допомогою мобільного додатку.

Незважаючи на те, що додатки стають все більш популярними, є ще багато підприємств гостинності, які їх не прийняли. Наявність власного додатка відразу поставить вас попереду інших готелів в очах гостей і дозволить вам забронювати замовлення, які у вас інакше не було б.

8. Дозволяйте гостям спілкуватися своєю рідною мовою

Мобільні додатки мають можливість переводити повідомлення взад і вперед. Тому, якщо гість відправить повідомлення на своїй рідній іспанською мовою, ваш готель отримає його англійською мовою і переведе вашу відповідь назад на іспанську. Це гарантує, що ніколи не буде некоректного тлумачення запитів або запитів.

Щоб ваше додаток було успішним, воно завжди має вирішувати проблему для користувача і надавати інформацію в режимі реального часу. Якщо ви використовуєте правильно, ви можете дати своїм гостям фантастичний досвід і підвищити свою близькість до бренду.