Головна Цікаво Особливості жіночих лижних рукавичок

Особливості жіночих лижних рукавичок

217
0
рукавиці

В арсеналі будь-якого сноубордиста або лижника є не одна пара якісних зимових рукавичок. Без них спортсмен не виходить на трасу, оскільки знає їх незамінну користь. Жіночі лижні рукавички виконують ряд важливих функцій:

  • зберігають руки в теплі, захищають від снігу і вітру;
  • оберігають руки від травм і розтинів;
  • запобігають пересихання і розтріскування шкіри;
  • захищають руки від травм і розтягувань при падінні.

Виділяють два види рукавичок – класичні моделі з відділеннями для кожного пальця і ​​рукавиці. Перші безумовно зручніше, вони забезпечують кращий хват гірськолижних палиць, дозволяють швидко отстегнуться або пристебнутися при необхідності, поправити деталі лижного костюма. Рукавиці призначені для суворих холодів, оскільки вони краще гріють, але їх функціональність нижче. Різновидів жіночих лижних рукавичок також багато. Так, для крутих екстремалів, які вважають за краще кататися по непідготовлених трасах випускають спеціальні рукавички з титановим або кевларовим посиленням в районі долоні і пальців. Такі ж рукавички підійдуть сноубордистам, оскільки катання на сноуборді пов’язано з постійним дотиком поверхні схилу. Високі манжети для захисту від снігу вибирають професіонали. Манжети можуть заправлятися в рукав куртки або ж розташовуватися поверх нього. Вибрати оптимальний розмір жіночих лижних рукавичок досить просто. Для цього потрібна примірка. Рукавички повинні щільно прилягати до кисті, але не здавлювати. Кілька разів стисніть руку в кулак і визначте, чи зручно вам буде брати лижні палиці. Вартість жіночих лижних рукавичок залежить від матеріалів, які застосовуються в їх виробництві. Зовнішньої тканиною, як правило, служить синтетичний матеріал з мембраною, часто використовується комбінація синтетики і натуральної шкіри.

Матеріал рукавичок продувається, вологостійкий і дихаючий. У цьому величезну роль грає наявність мембрани Gore-Tex – особливого дрібнопористий шару, який пропускає молекули пари назовні, але не пропускає молекули води всередину. М’який наповнювач зберігає тепло під одягом. З цією метою використовують теплий і легкий Thinsulate або PrimaLoft. Вони володіють відмінними показниками теплоізоляції, влагоотведенія і паропроникності. Кисті рук не мерзнуть, при цьому в рукавичках в технологічним утеплювачем не жарко при широкому діапазоні температур. Хорошим орієнтиром якості продукції є ім’я бренду-виробника. Такі фірми як Reusch, Black Diamond, Leki, Marmot, Montane давно заслужили авторитет на багатьох ринках, в тому числі і на такому як зимові спортивні товари, тому добротності їх товарів ви можете довіряти на сто відсотків.