Головна Цікаво Останні події в Україні першої неділі березня

Останні події в Україні першої неділі березня

144
0

Кожен українець сьогодні знаходиться зараз у дуже широкому інформаційному полі, де навколо нього відбувається багато подій. Насправді, за всіма ними дуже важко стежити, оскільки всі вони різного характеру: про війну, політичні відносини, спортивні досягнення, мітинги, волонтерські акції тощо.

Сьогодні ви побачите невеликий дайджест головних подій, що відбуваються на протязі сьогоднішнього дня та усього тижня в цілому. Також дізнаємося, де можна прочитати актуальні й правдиві новини з усіх сфер життя українського суспільства.

1. Повідомлено про підозру 4 особами у справі оборудки з продажем мінеральних добрив на 100 млн. гривень.
Гучна справа набирає нових обертів, і зараз слідство висунуло підозру 4 особам 5 березня 2020 року. Коло звинувачених вас здивує. Детальніше можна прочитати тут.
2. Продовження ігнорування Мінських домовленостей у зоні АТО від угруповань РФ.
5 березня впродовж усього дня з боку країни-агрессора були застосовані артилерійська зброя та міномети. Про те, по яким об’єктам велися обстріли, які снаряди були застосовані та чи є жертви — на порталі новин “OstanniPodii”
3. Україна відправила список полонених на обмін. Список, із майже 200 осіб, був переданий у Мінську для взаємного обміну із Російською Федерацією.Про це повідомив президент України Володимир Зеленький. Детальніше про те, чи є серед прізвищ у цьому списку вже мертві люди, ви можете дізнатися з сайту “OstanniPodii.com”
4. Через китайський коронавірус скасують всі масові заходи в Україні.
Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я, підкреслив, що влада йде на такі заходи, щоб уникнути розповсюдження вірусу. Тому спортивні заходи, концерти, конференції та заняття в школах будуть відмінені. Докладніше про заборони можете прочитати тут.
5. У дружини чоловіка з Чернівців, у якого було виявлено коронавірус, ознак цього захворювання немає.

Це підтвердила пресс-служба Чернівецької області, та повідомила, що немає навіть натяку на ознаки знаходження цього вірусу в організмі жінки. До цього, за попередньою інформацією, підозри на це захворювання було знайдено ще у 6 осіб в Україні. Чи буде виявлено ще ознаки коронавірусу у жителів Буковини та більш детальну інформацію про саме захворювання в Україні, можете прочитати за цим посиланням.

Що ж, це були основні цікаві події за тиждень. Щоб не втрачати можливість отримувати актуальні новини України останні та світу, переходьте на сайт новинного порталу “Останні Події” та читайте лише правдиві матеріали, без “жовтої преси”. Лише правда — лише факти.