Головна Цікаво Передпусковий підігрівач двигуна Лунфей XQ-8001: особливості, перевааги та де вигідно купити

Передпусковий підігрівач двигуна Лунфей XQ-8001: особливості, перевааги та де вигідно купити

24
0

Водіям взимку доводиться несолодко, тому що, виходячи на вулицю, вони витрачають багато часу на прогрів автомобіля. Щоб їздити на роботу з гарним настроєм та без обморожень, інтернет-магазин «Болгарка.укр» пропонує звернути увагу на передпусковий підігрівач двигуна Лунфей XQ-8001. Він був розроблений для того, щоб нагрівати двигун ТС, який має систему рідинного охолодження.

Автомобільний передпусковий підігрівач Лунфей XQ-8001 підходить для легкових та вантажних транспортних засобів. Можна застосовувати не лише на вітчизняних авто, а й на закордонних.

Як працює підігрів Лунфей XQ-8001

Лунфей підігрівач XQ-8001 – це найкраще рішення для власників транспортних засобів, яким набридло мерзнути під час тривалого прогріву авто. Насамперед відбувається нагрівання електричного елемента за допомогою охолодженого антифризу, після чого  він прокачується спеціальним вбудованим насосом. Таким чином двигун нагрівається в найкоротші терміни і робить це максимально рівно, якщо порівнювати з термосифонною системою дії антифризу.

Як тільки рідина охолоне до 600 градусів, підігрів Лунфей XQ-8001 знову починає свою роботу в автоматичному режимі. Нагрів іде до 700 градусів, після чого пристрій відключається. Завдяки вбудованому термостату ви уникаєте перегріву системи.

Купити Лунфей XQ-8001 рекомендується зокрема тим, хто має можливість підключати агрегат до електроживлення. Наприклад, у гаражі чи приватному будинку. В експлуатації пристрій не складає труднощів, з установкою впорається будь-який водій.  Особливості вибору нагрівача

З переваг підігрівача двигуна Лунфей XQ-8001 можна виділити такі:

  • експлуатаційний термін двигуна чутливо зростає;
  • Лунфей 1.5 кВт XQ-8001 дозволяє уникнути великих навантажень на стартер та акумулятор (безцінний для дизельних авто);
  • допомагає створити комфортні умови для власника транспортних засобів та пасажирів: адже краще відразу сісти в прогріте авто, ніж 15-20 хвилин намагатися прогріти і очистити машину. Як тільки двигун буде включений із передпусковим підігрівачем Лунфей XQ-8001, салон одразу наповниться теплим повітрям;
  • якщо купити підпусковий підігрівач Лунфей XQ-8001, то ви заощадите на паливі. Природне нагрівання витрачає набагато більше палива;
  • після запуску робота холодного двигуна буде здійснюватися на збагаченій суміші, яка не завдає шкоди зовнішньому середовищу.

Правильно купити підігрівач двигуна Лунфей XQ-8001 допоможуть фахівці інтернет-магазину “Болгарка.укр”. Консультанти розкажуть вам про переваги кожної моделі та допоможуть із вибором, який обов’язково вас влаштує.