Головна Цікаво Переваги та недоліки покупки автомобіля в США

Переваги та недоліки покупки автомобіля в США

132
0

Цінова політика українського вторинного автомобільного ринку сприяє тому, що покупка авто зі США в Україну стає дедалі популярнішою. Тільки за минулий рік на дорогах країни з’явилося понад 40 тисяч автомобілів. На відміну від «євроблів», ідеально підходять під категорію якісних та недорогих. Розглянемо переваги, які отримує покупець, вибираючи автомобілі з Америки.

Ключові переваги покупки авто в США

Економія

Автолюбителі мають можливість придбати машину своєї мрії за ціною на 30-40% нижчою, ніж на вторинному українському ринку. Це пов’язано з тим, що в США машини фактично дешевші, ринок пересичений, низькі митні тарифи та дорогий ремонт транспорту, тому активно продається, якщо є така можливість. У покупця є можливість заощадити до 40%, отримавши у розпорядження автомобіль в ідеальному технічному стані.

Стан

Бензин високої якості та рівні дороги сприяють тому, що на аукціонах автомобілі у хорошому стані. Зазвичай це транспорт із незначними ушкодженнями від дорожньо-транспортних пригод. Практика показує, що основні вузли машини в ідеальному стані, що унеможливлює додаткові витрати після покупки.

Пробіг

На аукціонах є моделі із пробігом 20 000 кілометрів. І це справжня цифра, т.к. кожна сім’я має кілька автомобілів, на далекі відстані літають літаком. А головне, скручування пробігу каране, тому цим ніхто не займається.

Чесна історія

Вся історія транспортних засобів зі США повністю прозора – вказується достовірна інформація про пробіг, стан, експлуатаційні характеристики тощо. Ніхто за домовленістю не може змінити історію транспорту. Це спростовує міф у тому, що з Америки їдуть «утопленники», «перевертні» і «битки», т.к. все це відображалося в історії.

Комплектація

Жителі цієї країни звикли жити у максимальному комфорті та затишку, тому самі автоконцерни надають їм автомобілі виключно у повній комплектації. У більшості випадків автомобілі включають клімат-контроль, коробку автомат, комп’ютеризоване управління та інші приємні функції.

Недоліки покупки автомобіля із США

Очевидно, що машина зі США – це реальна можливість придбати надійний та якісний автомобіль. Але є також недоліки:

тривале очікування доставки – близько 2 місяців із моменту викупу;
є ймовірність пошкодження транспорту під час транспортування – важливо застрахувати вантаж;
необхідність адаптувати автомобіль – змінити милі на кілометри, температури на Цельсій тощо.

Якщо ви хочете уникнути недоліків, отримавши лише переваги, рекомендуємо купувати авто під проводом професіоналів. Вони візьмуть на себе всі роботи, пов’язані з підбором, викупом, перевіркою, транспортуванням та оформленням. Вам залишається лише насолоджуватися недорогим та ексклюзивним автомобілем.