Головна Цікаво Перевезення лежачих хворих – на що треба звернути увагу при первезенні хворого

Перевезення лежачих хворих – на що треба звернути увагу при первезенні хворого

29
0

Дуже часто важка хвороба наздоганяє людину раптово. Є випадки, після яких пацієнт, на жаль, перестає ходити. І якщо швидка допомога тільки привозить до лікарні, забирати після виписки  такого пацієнта буває складно. Звичайне таксі у більшості випадків не підійде. Родичам потрібно знайти підходящий транспорт для перевезення лежачих хворих.

Коли потрібне медичне перевезення

  • Перевезення хворих потрібне у багатьох випадках. Насамперед — це доставка людини до лікарні.
  • Часто після лікування потрібна реабілітація та проходження процедур у спеціалізованому закладі, куди регулярно доведеться їздити.
  • Пацієнти зі складними переломами, після інсультів та складних операцій – ті категорії, які вимагають дбайливого транспортування та нагляду медперсоналу при цьому.
  • При зміні місця постійного проживання такими пацієнтами. Часто родичам простіше забрати близького до себе або поселити в пансіонат для людей похилого віку, де буде постійний догляд, ніж їздити до нього по кілька разів на день.

Критерії, на які варто звернути увагу

Враховуючи, що зараз великий вибір різних фірм, які пропонують послуги перевезення лежачих хворих, варто детальніше вивчити пропозиції.

На що слід звернути увагу?

Перше — чи обладнана машина додатковими спецзасобами. Чи є каталки, ноші, необхідні медпрепарати.

Важливо, щоб були ремені, які зафіксують пацієнта, щоб уникнути проблем під час транспортування.

Також варто уточнити, чи є супровід хворого під час перевезення, щоб у разі чого могли надати необхідну допомогу.

Перевезення лежачих хворих накладає певну відповідальність. Кожен працівник компанії виконує свої обов’язки з усією відповідальністю та доброзичливістю стосовно пацієнтів.