Головна Цікаво Перевірена класика і сучасних течій

Перевірена класика і сучасних течій

91
0

JOHN RICHMOND – бренд, що спеціалізується на виробництві стильного одягу і аксесуарів. У колекціях італійського бренду чудово поєднуються класичні течії і яскраві тенденції сучасності. За короткий час італійський бренд став справжнім еталоном моди.

Знаменитий дизайнер Джон Річмонд народився в Манчестері, де найбільш популярна вулична, а головне практична мода. Свій початок бренд JOHN RICHMOND бере в 1995 році. Уже першими колекціями жіночого одягу продукція справила воістину фурор.

Через 5 років торгова марка почала випуск аксесуарів, а в 2009 році з’явилися перші брендові парфуми.

Особливості JOHN RICHMOND

Відмінною особливістю одягу JOHN RICHMOND є пильна увага до дрібниць. Особливо популярні аксесуари, які можуть прекрасно доповнити будь-який лук. Яскравим прикладом модники вважають сонцезахисні окуляри, в виробництві яких використовуються поляризаційні скла. Завдяки унікальній технології виготовлення, окуляри чудово захищають очі не тільки від яскравого сонячного світла, але і від можливих відблисків.

Зараз торговельна марка JOHN RICHMOND представляє широкий асортимент товарів, серед яких:

Стильний одяг. Дизайнер розробляє як жіночі, так і чоловічі моделі, всі речі демонструють справді елегантний дизайн, який допоможе скласти як повсякденний, так і святковий образ. Широкою популярністю користуються вироби з деніму.

Практична взуття, яка вірно розставить акценти в офісному цибулі або вечірньому вбранні.

Велика кількість першокласних аксесуарів, які вигідно підкреслять ваш смак.

Парфумерна продукція, здатна поставити завершальний акцент в кожному образі. Бренд JOHN RICHMOND представляє широкий асортимент яскравих ароматів, які здатні доставити справжню насолоду.

Колекції JOHN RICHMOND постійно поповнюються прекрасними новинками.

Першокласний дизайн від JOHN RICHMOND

Всі вироби торгової марки виконані в класичному стилі. Без уваги не залишаються і актуальні тенденції індустрії моди, які роблять одяг ексцентричної. Навіть найпростіші моделі здатні заграти абсолютно по-іншому, адже над створенням виробів популярного бренду працює безліч майстрів, які ретельно опрацьовують дизайн до найдрібніших деталей.

З одягом від JOHN RICHMOND вам вдасться вигідно підкреслити вашу індивідуальність, створити першокласний образ і просто зробити фурор!