Головна Цікаво Перевірка на поліграфі – детекторі брехні Львів

Перевірка на поліграфі – детекторі брехні Львів

47
0

Знизити професійні ризики, знайти винного в крадіжці або зловживанні службовим становищем, розслідувати судову справу — ось далеко не всі можливості, які надає детектор брехні. В сучасних реаліях експертиза все частіше використовується в розв’язанні сімейних та особистих справ. 

Щоб отримати правдивий результат, у перевірці, яку виконують фахівці Поліграф Львів https://polygraph-top.com.ua/, беруть участь досвідчені поліграфологи, які пройшли атестацію, а також судові експерти та психологи. Завдяки їх професіоналізму, а також використанню новітнього чутливого обладнання та перевірених методів збору й аналізу інформації вдається досягти точності в 98%.

Коли необхідне тестування на поліграфі та кого можуть перевіряти?

Сьогодні в Україні експертизу проводять як фізичні, так і юридичні особи в таких ситуаціях:

  • для отримання правдивої інформації про кандидата при прийнятті на роботу;
  • для виявлення учасників злочину та підтвердження/спростування їх провини за умови відсутності свідків або недостатності доказів;
  • для перевірки співробітників на зв’язки з кримінальними елементами, наявність боргів, алкогольної чи наркотичної залежності;
  • для тестування колективу при встановленні факту недостачі, крадіжці матеріальних цінностей;
  • для опитування на предмет подружньої зради, в сімейних справах з успадкуванням житла, грошовими питаннями й т. д.

Тестування проводиться експертом в межах 2 годин, що дозволяє швидко отримати результат з гарантією його правдивості. Перевірку на детекторі брехні можна виконати в будь-якому регіоні України. Компанія Поліграф Львів https://polygraph-top.com.ua/ працює в усіх обласних центрах, а також надає послуги в столицях Європи.

Чому варто обрати перевірку на детекторі брехні?

Обдурити поліграф практично неможливо, за винятком опитування людини з психічними розладами, проте такий стан фахівець легко помітить ще до початку тестування. Незалежно від бажання людини в критичній ситуації в неї змінюється пульс, частота та глибина дихання, що фіксує надчутливе обладнання. Далі ці показники буде аналізувати спеціаліст, використовуючи сучасні методи обробки інформації, з метою отримання правдивих відповідей на запитання.

Для вирішення сімейних спорів важливим є збереження конфіденційності. При підозрі в подружній зраді експертиза допоможе встановити істину, повернути довіру між партнерами або своєчасно оформити розлучення. Варто зазначити, що перевірка на детекторі брехні виконується лише за згодою опитуваного. Виключенням є тестування за рішенням суду.

Вартість перевірки на поліграфі залежить від кількості запитань та її виду, але загалом ця послуга є доступною для фізичних та юридичних осіб.