Головна Цікаво Перспективи розвитку ЖК Київської області

Перспективи розвитку ЖК Київської області

71
0

Стрімкими кроками просувається забудова в Київській області, це спричинено бажанням багатьох людей жити поруч зі столицею, але в тиші та спокої передмістя. Можна зазначити, що умови тут більш комфортні ніж в місті. В передмісті не таке забруднене повітря та не так багато людей,як у шумній столиці.

На сьогодні налічується 127 будівництва житлових комплексів по всій області, 40 з них знаходяться на стадії закладки фундаменту. Але вже в вересні 2022 року та в лютому 2024 року планується здача їх в експлуатацію. Існують об’єкти на яких затримуються будівництво, зокрема в Вишневому та Білій церкві. Це спричинено специфікою складу грунту на території будівництва. Міська рада виділила ділянку де присутня заболоченість та піщані грунти і забудовник провів роботи по закордонним технологіям, щоб ущільнити грунт та усилити фундамент за допомогою арматурного поясу. Бюджет таких робіт склав 2,4 млн. грн.

Чому зріс обсяг будівництва в передмісті Києва?

Через дешеву землю за межами міста ціна на квартири також нижча, в свою чергу це є причиною того, що більшість людей обирають житло в пригороді. Зростання ЖК Київської області сприяє відновленню інфраструктури населених пунктів в області. Тому що для бажаючих купити тут квартиру дуже важливо, щоб житловий комплекс мав транспортне сполучення з містом. В минулому році 700 000 заявок, щодо отримання іпотечного кредиту, здійснено по області, більша частина з них стосувалася житла на вторинному ринку. Але на даний час за таку ж ціну можна придбати квартиру в новобудові ЖК Київської області.

Які міста більш популярні для придбання житла?

Активність забудови відзначається в містах, які знаходяться в 20 кілометрів від Києва. Ще одна важлива складова при виборі житла за містом є транспортне сполучення з столицею. Найкраща ситуація в м. Буча, м. Ірпінь та м. Бровари вони мають транспортне сполучення зі станціями метро за допомогою яких можна дістатися до будь-якої точки міста. Експерти також радять звернути увагу на невеликі населені пункти які розташовані на відстані 5-10 км від Києва: Ходосівка, Чабани, Чайка. Забудовники створюють не тільки нові житлові комплекси, але і інфраструктуру для комфортного проживання.

Можна зробити висновок, що протягом декількох років кількість ЖК Київської області набагато збільшилось. Забудовники створюють комфортні умови європейського рівня для кожного клієнта.