Головна Цікаво Поради при купівлі шафи або сейфу для зброї

Поради при купівлі шафи або сейфу для зброї

104
0

Сейфи для зброї – це конструкції підвищеної міцності, що призначені для зберігання зброї та боєприпасів. Їхня основна функція – запобігання доступу сторонніх осіб до вмісту шафи. Недорого купити сейф для зброї або металеву збройову шафу, що відповідає вимогам українського законодавства, пропонує компанія «PROTECTION-S» в Україні.

В компанії «PROTECTION-S» кожен охочий може купити сейф різних видів та ступенів зламостійкості та вогнестійкості. У каталозі інтернет-магазину PRO-S.COM.UA представлено широкий вибір моделей усіх типів: меблеві, зламостійкі, вогнестійкі, для монтажу в стіну, підлогу тощо. До кожного товару в каталозі є фото, детальні технічні характеристики та відгуки наших клієнтів.

 

Критерії вибору збройових шаф та сейфів

Наявність сейфа для зброї – обов’язкова умова отримання дозволу на купівлю гладкоствольної або нарізної зброї. Одна з головних вимог до шаф – роздільне зберігання рушниць та боєприпасів. У першому відділенні має зберігатися зброя, у другій секції, що замикається на окремий замок (трейзер) – патрони.

При покупці збройового сейфа або шафи варто враховувати такі характеристики:

  • Товщина металу. Бюджетні моделі зазвичай виготовляються з листової сталі завтовшки до 1,5 мм. Така конструкція підійде для квартири чи будинку: її не можуть випадково відкрити члени сім’ї.
  • Система замикання. Замки для сейфів можуть бути електронними та ключовими, також вони поділяються на кілька класів зламостійкості. Електронними замками зручніше користуватися, механічні більш довговічні, надійні та не потребують електроживлення.
  • Місткість та організація внутрішнього простору. В асортименті PRO-S.COM.UA є моделі, які підходять як для зберігання пістолета або декількох рушниць, так і для розміщення цілого арсеналу – 5, 10, 15 і більше одиниць вогнепальної зброї.
  • Ще один важливий критерій – спосіб встановлення. Анкерне кріплення до стіни або підлоги забезпечить стійкість шафи та ускладнить її винос із приміщення.

Відео огляд бюджетної лінійки сейфів для зброї Hunter GL

 

Як придбати шафу або сейф для зброї

Щоб замовити шафу або сейф для зброї на сайті PRO-S.COM.UA, потрібно оформити замовлення чи залишити свій номер телефону в форму «Замовлення зворотнього дзвінка». Після отримання заявки менеджер передзвонить, дасть вичерпну консультацію по товару що цікавить та оформить замовлення. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями, також доступний самовивіз із магазину в м. Київ.