Головна Цікаво Портативний акумулятор power bank: 5 причин купити пристрій прямо зараз

Портативний акумулятор power bank: 5 причин купити пристрій прямо зараз

208
0

Мобільна техніка користується величезною популярністю серед сучасних людей. Єдиним недоліком гаджетів вважають швидку втрату заряду. У такому випадку варто використовувати power bank – портативну батарею з ємним акумулятором. Інтернет-магазин Comfy пропонує повір банк для планшета від найкращих торгових марок світу. Шукати батарею простіше за допомогою фільтрів.

Параметри вибору повербанку для планшета

Зовнішня батарея для планшета має кілька факторів, на які потрібно звертати увагу при покупці. Важливо перевірити параметри сили струму, ємності, ваги, габаритів, одного або кількох роз’ємів. У повербанках використовують два типи акумуляторів. Найпоширенішим залишається литий-іонний Li-Ion. Більш удосконалений Li-Pol (літій-полімерний) відрізняється підвищеною безпекою та компактними розмірами техніки.

Купуючи повербанк, варто перевірити ємність батареї: вона повинна мати таку ж ємність, як і батарея планшета. Портативні батареї із запасом потужності на 20-30% дозволяє повністю зарядити пристрій. Фахівці радять насамперед звертати увагу на такі параметри портативного акумулятора:

  • Наявність бездротової зарядки. Гаджет має підтримувати таку технологію. Поклавши телефон або планшет на повербанк, відбувається заряд батареї мобільного пристрою.
  • Швидкість заряджання. Технологія прискореного процесу заряджання дозволяє підзарядити пристрій протягом декількох хвилин.
  • Наявність ліхтарика. З його допомогою простіше шукати гаджет, коли він сів. Регулювання яскравості ліхтарика робить користування зручнішим.

Правила користування power bank

Автономна батарея для заряджання мобільного пристрою, яка має додаткові функції, коштує недешево. Тому важливо дотримуватись правил користування power bank, щоб продовжити термін його експлуатації. Після покупки пристрою його необхідно повністю розрядити і провести повний цикл розрядки два-три рази. Цей процес рекомендується проводити раз на три місяці користування портативною батареєю.

Індикатори на повербанку показують, скільки заряду має сам пристрій. Важливо вчасно заряджати його, щоб низький заряд power bank не застав зненацька. Рекомендують заряджати батарею за 10-12% заряду.

Не можна залишати батарею біля відкритого вогню. Пристрій може спалахнути і стати причиною поширення вогню. Портативна батарея виходить з ладу під час зберігання у приміщенні з високою вологістю.