Головна Цікаво Послуги плиточника

Послуги плиточника

160
0

Ремонт ванної кімнати – дороговартісне задоволення. Сучасні колекції кахлів коштують недешево, цін на плиточні роботи у Львові також високі, тому потрібно зважено підійти до вибору майстра, який буде їх виконувати. Кваліфікований спеціаліст не пошкодить кахлі, правильно розрахує кількість матеріалу, не допустить перевитрат через неправильну підрізку, акуратно виконає монтаж плитки у кутках та в місцях виходу комунікацій. Такі роботи вимагають високої кваліфікації, яку мають далеко не всі майстри, що беруться за виконання таких видів робіт. Тому важливо витратити певну кількість часу, щоб знайти найкращого спеціаліста, який здатен працювати з певним видом плитки.

Що входить у вартість робіт плиточника

Висока вартість послуг майстра пояснюється складністю таких робіт. Але ціни на ринку можуть бути різними. Багато будівельників-початківців часто занижують прайс, щоб отримати замовлення. Крім того, є деякі майстри, які спочатку озвучують невелику суму за 1 кв.м. монтажу плитки. А по факту вже під час розрахунку за виконаний об’єм робіт озвучується інша цифра. Виявляється, що спочатку працівник не попередив про необхідність виконання робіт, які потрібно оплачувати додатково.

Формування цін на послуги плиточника відбувається в індивідуальному порядку в залежності від складності виконуваного ремонту.

До вартості послуг, як правило, не входять наступні види робіт:

  • штукатурні;
  • демонтаж попереднього покриття стін;
  • монтаж коробів, поличок, ніш;
  • укладання фризи, декору.

Гідроізоляційні роботи також часто оплачуються окремо, тому важливо ще до початку ремонту скласти разом з майстром перелік, до якого включити всі послуги, які будуть ним надаватися. Це дозволить уникнути непорозумінь, і розрахувати бюджет, виділений на ремонт ванної кімнати, кухні чи інших приміщень, в яких потрібно укласти плитку.

Як вибрати найкращого плиточника

Для пошуку майстра можна використовувати всі доступні можливості: газети безкоштовних оголошень, рекомендації друзів і знайомих. Але найбільш комфортним варіантом сьогодні вважається інтернет – на дошках безкоштовних оголошень, на форумах, в соціальних мережах також можна зустріти багато пропозицій від кваліфікованих майстрів. Та найкращим способом можна вважати спеціалізовані будівельні інтернет-площадки, на яких реєструються кваліфіковані представники різних професій.

Посгути.UA – один з таких ресурсів, доступ до якого є цілодобово. Можна шукати спеціаліста в будь-який зручний час, використовуючи фільтри по видах робіт і регіону надання послуг.
Етап пошуку підрядника – відповідальна частина підготовки до ремонту, від результатів якої залежить якість і довговічність виконаних робіт, радість чи розчарування власника квартири від отриманого результату.