Головна Цікаво Повний огляд нового фітнес-браслету Mi Smart Band 7

Повний огляд нового фітнес-браслету Mi Smart Band 7

6
0

Нещодавно в Китаї відбулася масштабна презентація новинок від Xiaomi. Серед них був представлений фітнес-браслет Mi Smart Band 7. Його очікували трохи більше року, і от нарешті пристрій став доступний для продажу. Не можна сказати, що це повністю оновлена версія фітнес-браслету, але все ж таки деякі зміни відбулися. Пропонуємо ознайомитись із основними характеристиками та перевагами Mi Smart Band 7 Black в нашому огляді.

Зовнішній вигляд

Фітнес-браслет Mi Smart Band 7 не зазнав суттєвих змін у зовнішньому вигляді. Він став трохи ширший, але коротший за попередні моделі трекерів. Збільшилась вага, але всього на 0,8 грама – це непомітна різниця для звичайного користувача. Ремінець продається в наборі із браслетом і має п’ять різних однотонних кольорів. Цілком можливо, що пізніше виробник випустить більше оригінальних ремінців до Mi Smart Band 7 на будь-який смак. Після першого ввімкнення користувачу запропонують обрати мову та стандартний набір налаштувань. Все дуже просто.

Дисплей

Дисплей у Mi Smart Band 7 зазнав чи не найбільших змін. Це AMOLED-екран розміром 1,65 дюйми із щільністю пікселів 326. Має спеціальне олеофобне покриття, щоб не залишалось відбитків пальців і вологи. Змін також зазнала яскравість екрану, її збільшили до 500 ніт. Тепер користуватись Mi Smart Band 7 на вулиці під сонцем або в приміщенні з яскравим освітленням буде зручніше. Крім цього, виробник додав довгоочікувану функцію – Always On Display. Вона дозволяє бачити заставку з головного екрану навіть на заблокованому пристрої (в даному випадку це циферблат).

Функції

Фітнес-браслет Mi Smart Band 7 може відстежувати, в якому стані знаходиться організм. Дані формуються на вимірюванні серцебиття й рівні кисню в крові. Браслет оснащений пульсоксиметром і дає знати, якщо кисень падає до позначки в 90%. Крім цього на трекері можна відслідковувати свій менструальний цикл і вносити дані.

Людям, які мають проблеми зі сном, варто скористатись функцією моніторингу. Фітнес-браслет фіксує, коли людина заснула і прокинулась, коли змінювались фази сну й скільки їх було, а також він може розбудити в найбільш сприятливий момент. Це дійсно допомагає налагодити режим, особливо тим, хто страждає від втоми.

Mi Smart Band 7 веде спостереження не лише за здоров’ям людини, а й за фізичною активністю. Він містить 120 спортивних режимів, кожен зможе підібрати потрібний без проблем. Якщо ви полюбляєте бігати, то браслет буде визначати кількість спожитого кисню та його рівень в крові. Така функція допоможе активніше й ефективніше тренуватись. Програма обов’язково буде повідомляти спортсмена, коли треба збільшити навантаження, а коли, навпаки, зменшити, а також розповість про термін відновлення після тренування.

Отож, фітнес-браслет Mi Smart Band 7 – це чудовий і стильний помічник у повсякденному житті й під час тренувань. Він має всі основні функції та не містить нічого зайвого. Доступна ціна та стильний дизайн – ідеальне поєднання для кожного, хто мріє про такий пристрій.