Головна Цікаво Районна акція щодо збереження ялинок – на радість всім

Районна акція щодо збереження ялинок – на радість всім

252
0

Із цієї осені розпочалась районна акція щодо збереження ялинок. На неї радо відгукнулися представники владних структур. 11 листопада за ініціативи нового керівника Жовківського лісгоспу С. Сохнацького та голови Жовківської РДА  Б. Юрдиги біля будівлі адміністрації та районної ради було посаджено хвойні дерева. Заступник голови РДА Н. Щур, керівник лісгоспу та голова РДА колективними зусиллями власноруч посадили саджанці зелених красунь. 

Така спроба озеленити подвір’я адміністрації — лише початковий рубіж у великій програмі створення зеленої краси у рідному місті. У майбутньому ялинки та туї ініціатори планують  посадити біля інших громадських установ. А найважливішим моментом такої програми є опікування та реконструкція Жовківського парку силами Жовківського лісгоспу спільно з місцевою владою.

Своїми думками щодо майбутньої діяльності поділився головний лісник Жовківщини С. Сохнацький: «Як відомо, кожного року, у період новорічних свят, дуже багато ялинок вирубується, тобто просто нищиться. На противагу цьому і з метою збереження довкілля та озеленення міста, працівники лісгоспу спільно з адміністрацією проводять таку акцію. На перспективу хочемо посадити біля кожної школи ялинку, щоб вона росла і її доглядали, плекали, і вона радувала усіх своєю красою. Висаджуємо ялинки також біля церков. Хочемо також у майбутньому долучитись до реконструкції Жовківського парку, надати йому належного європейського вигляду. Ми, працівники лісгоспу, завжди готові допомогти, адже головне наше задання: берегти і примножувати зелені багатства, нести і показувати їх красу людям».

Віталій СЛУКА.