Головна Цікаво Робота в Польщі для сімейних пар: Актуальні вакансії, умови праці та заробітна...

Робота в Польщі для сімейних пар: Актуальні вакансії, умови праці та заробітна плата

201
0

Економічна криза, низький рівень доходу та високооплачувана праця в країнах ЄС, призводять до того, що все більше українців зацікавлені влаштуватися на роботу в Польщі. Під час пошуку вакансій за кордоном існує багато нюансів, але в цій статті нас більше цікавить робота в Польщі для сімейних пар.

Чому саме ця тема є актуальною? Тому що багато українців не бажають залишати свою сім’ю на півроку, рік або ж кілька місяців. Якщо поруч близька людина, то будь-яка робота буде легшою, адже підтримка, це головна запорука успіху.

Переваги працевлаштування в Польщі для сімейних пар

Працевлаштування в Польщі з сім’єю, або навіть тільки з коханою людиною є вигідною з декількох причин:

  • збереження сімейних відносин;
  • психологічна підтримка під час адаптації в чужій країні;
  • безпека – легше долати труднощі, коли люди разом;
  • можливість збільшити дохід у два і більше разів.

Варто зазначити, що працевлаштування в Польщі пропонується саме сім’ям, сімейним парам, але без дітей. Адже можуть з’явитися деякі труднощі з законодавством, що нормує прожитковий мінімум. Більше детальніше ви зможете дізнатися під час особистої консультації в компанії AndriyM.

Якщо розглядати вакансії, які не потребують особливої кваліфікації, то чоловікам легше знайти роботу в Польщі у 2020 році. Вони можуть влаштуватися на будівництво, стати вантажником, водієм, слюсарем або електриком. Ба більше, від співробітників не потребують знання польської мови, достатньо аби ви розуміли задачі та якісно їх виконували. Оскільки мова дуже схожа на українську, проблем майже не виникне.

Робота в Польщі для жінок дещо іншого напрямку та менш оплачувана. Пропонуються вакансії прибиральниць в готелі, домробітниць та доглядальниць за літніми людьми. Робота в Польщі для сімейних пар передбачає місця на фабриці, заводі та складах. Ви зі своєю коханою людиною можете бути сортувальниками, пакувальниками чи іншими робітниками, але при цьому бути разом.

Важливо зазначити, що рівень освіти впливає на майбутню вакансію. Тому якщо у вас є спеціалізація, медична, фінансова або технічна освіта, існує можливість менше фізично працювати, та при цьому більше заробляти. Однак для цього потрібно знати польську мову. Вивчити її зовсім не складно, достатньо лише кількох місяців, аби розуміти, читати та розмовляти на достатньому рівні. Покращити знання можна в процесі роботи.

Якщо ви шукаєте роботу в Польщі для сімейних пар без посередників і вже остаточно вирішили відправитися в іншу країну, робота за кордоном від Андрія Марисюка запропонує вам найкращі умови праці та високу заробітну плату.