Головна Цікаво Розумний вибір: як правильно підібрати речі для пологового будинку?

Розумний вибір: як правильно підібрати речі для пологового будинку?

20
0

Вагітність – це дуже відповідальний етап в житті майбутньої мами. Чим менше часу залишається до пологів, тим більш стурбованою може бути жінка. І це природно, тому що з’являються думки, який перебіг будуть мати пологи, з’являються хвилювання за здоров’я дитини, з’являється додатковий клопіт, як вирішити всі організаційні питання щодо перебування в медичному закладі.

Центр “Інномед-Пологовий будинок” у Вінниці пропонує цілий комплекс послуг для породіль та малюків. Звернувшись за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, ви отримаєте не тільки високопрофесійну медичну допомогу, а й безкоштовні консультації щодо перебування матері й дитини в стаціонарі. Після народження можна спостерігатись в МЦ “Інномед – Педіатрія”.  Всі обстеження і призначення тільки за показами, використовуються вітчизняні, міжнародні протоколи і настанови, повне інформування, конфіденційність, доказові методи обстеження, лікування та профілактики, комфорт та безпека.

Неминуче прийшла пора: що взяти в лікарню для комфортного родового процесу?

Важливо заздалегідь підготувати все необхідне, щоб забезпечити себе та малюка комфортом і безпекою під час перебування в медичному закладі.

Особисті речі для мами

Фахівці, яких об’єднав в одну професійну команду пологовий будинок у Вінниці, радять жінкам взяти з собою зручне вбрання (піжаму, домашній халат, капці, одяг для виписки), засоби особистої гігієни (зубну щітку та пасту, гребінець, шампунь, гелі для душу, вологі серветки, засоби для догляду за грудьми, якщо ви плануєте грудне годування, креми та лосьйони, щоб забезпечити зволоження та догляд за шкірою під час перебування в лікарні).

Документи

Поспішаючи в стаціонар центру “Інномед-Пологовий будинок”, з собою треба мати:

  • Паспорт;
  • Обмінну карту;
  • Контактні дані вашого лікаря;
  • Додаткові документи, наприклад, контракт з медичною установою, страховий поліс та ін.

Речі для малюка

Новонароджену дитину слід забезпечити:

  • Пелюшками та підгузками;
  • Комфортним і зручним одягом;
  • Комплектом для виписки;
  • Спеціальною дитячою косметикою та гігієнічними засобами.

Більш детальний перелік можна отримати у досвідчених фахівців клініки “Інномед-Пологовий будинок”, зателефонувавши за номером контактного телефону.

Записатись на прийом можна до спеціалістів різних напрямків, в тому числі, репродуктологів, які досить ефективно проводять штучне запліднення. Залиште заявку на сайті й адміністратори медичного центру вам перетелефонують. Бережіть себе та готуйтесь до найважливішого моменту у вашому житті з упевненістю та спокоєм, а справжні професіонали клініки “Інномед” у Вінниці вам в цьому охоче допоможуть.