Головна Цікаво Що таке і як працює вологопоглинач

Що таке і як працює вологопоглинач

639
0

Надмірна вологість у приміщенні може бути спричинена різними факторами, та всі вони призводять до появи неприємних запахів, цвілі, яка є загрозою для здоров’я людини. Важливо контролювати правильний рівень вологості у приміщенні. На допомогу у цьому приходять вологопоглиначі та осушувачі повітря.

Осушувачі краще використовувати для великих приміщень: промислових зон, складів, гаражів, підвалів. Якщо підвищена вологість спричинена сезонною сирістю і проявляється в запітнілих стінах чи вікнах, краще застосовувати вологопоглиначі.

Як працює вологопоглинач

Поглинач надмірної вологи — це пристрій що абсорбує зайву рідину з повітря. Принцип дії приладу може відрізнятися. Наприклад, воду можуть вбирати поглинаючі кристали хлориду кальцію та шляхом хімічних процесів перетворювати її на хлорид кальцію, тобто у соляний розчин, який накопичується у спеціальному резервуарі. Також є пристрої, у яких використовують гранули (силікагель).

Наприклад, вологопоглинач, який перетворює вологу на розчин, розрахований на роботу до трьох місяців. За цей час у контейнері може накопичитися від 1 л до 1,5 л солоної води. Кількість зібраної вологи залежить від загальної вологості повітря та температури у приміщенні. Окрім функції осушення, поглиначі вологи здатні поглинати неприємні запахи.

Як вибрати вологопоглинач для дому

Поглиначі вологи поділяються на два типи: електричні та поглиначі абсорбаційного типу (вбирають воду спеціальною таблеткою).

Електропоглиначі потребують живлення від електричної мережі. Вони громіздкі, створюють шум при роботі, проте дуже добре вбирають надмірну воду. Їх краще використовувати для великих приміщень, будинків з басейнами, у саунах та лазнях.

Абсорбаційні поглиначі значно дешевші, компактні, безшумні, можуть працювати на одній таблетці до 3 місяців. Проте вони не зуміють осушити повітря у великому приміщенні, підходять для осушування локальних зон.

Де купити поглиначі вологи

Вибрати вологопоглинач повітря — надійний та довговічний — просто від виробника TROTEC. На порталі https://trotec.com.ua зібрані осушувачі, що є  у наявності:

  • Мобільні
  • Промислові
  • Абсорбаційні

На вкладці «Всі пункти продажу» є інформація про товар у різних магазинах, електронні адреси точок продажу, номери телефонів.

Отримати консультацію щодо продукції можна за контактним номером телефону, а також через зворотну форму зв’язку на сайті. Потрібно заповнити поля, вказавши ім’я, номер телефону, та ввести повідомлення.