Головна Цікаво Що таке шліфування особи

Що таке шліфування особи

372
0

Немає нічого поганого в бажанні продовжити молодість. На відміну від героїв казок, не треба шукати молодильні яблука або фонтан з живою водою

Замість чудодійних еліксирів досить звернутися до науки. Сучасна медицина пропонує дієві, але головне безпечні, способи омолодження шкіри обличчя і тіла. Клініка Олега Ткача пропонує лазерне шліфування київ – вона допоможе повернути сяйво, здоров’я і молодість шкіри обличчя. Дізнатися про всі процедури і їх вартості можна на сайті.

Шліфування особи від Олега Ткача дозволяє омолодити шкіру за допомогою лазерів. Лазерний промінь миттєво нагріває верхній шар епітелію і допомагає позбутися від омертвілих клітин, дозволяє вирівняти шкірний рельєф. Лазерна шліфовка зменшує вікові зміни епідермісу: усуває дрібні зморшки, нерівність шкірного покриву, вирівнює колір обличчя, позбавляє від акне, шрамів, пігментних плям. У клініці використовуються два види лазерів:

Ербіевий лазер. З його допомогою можна зробити щадну шліфування, оскільки промінь проникає у верхні шари шкіри, мінімізує ризик виникнення травм.
Карбондіоксідного лазер. З його допомогою виконують глибоку шліфування шкіри, тому що лазерний промінь проникає глибоко в шкіру, випаровує вологу, може викликати дискомфорт під час нагрівання епідермісу.

До процедури не можна вдаватися людям, шкіра яких схильна до утворення рубців, їли на обличчі є запалення, свіжі рани, висипання. На сайті представлені фото пацієнток до і після процедури. Записатися на онлайн-консультацію просто на сайті, досить ввести свої дані в поля анкети.

Часті питання по процедурі шліфування шкіри

Скільки триватиме процедура?

Від 30 до 60 хвилин.

Чи є консультація або обстеження перед шліфуванням шкіри?

Так, консультація і обстеження в скороченій формі.

Хвороблива це процедура?

Так, але передбачена локальна або загальна анестезія.

Які можуть бути побічні ефекти?

Можливо почервоніння від шліфування особи, легкий набряк шкіри, невеликі хворобливі відчуття на кілька днів.

Який термін необхідний на повне відновлення після процедури?

Залежить від особливостей шкіри, в середньому, потрібно 7-10 днів. У цей час необхідно користуватися спеціальними засобами для догляду за шкірою. Фізичні навантаження можливі через 3 тижні після процедури.

Після повного відновлення шкірного покриву пацієнт спостерігає покращений контур обличчя, рівний рельєф і колір шкіри. Процедура має тривалий ефект.