Головна Цікаво Що входить у вартість похорону від сервісу «Алекс Ритуал» в Одесі?

Що входить у вартість похорону від сервісу «Алекс Ритуал» в Одесі?

13
0

Кожна людина рано чи пізно стикається зі смертю родичів і друзів. Загибель близьких – це завжди випробування, що вимагає не тільки витримки і сил, щоб зуміти пережити горе, а й певних знань, наприклад: як правильно поховати покійного, якщо він сповідував ту чи іншу релігію. Але не менш гостро стоїть і питання ціни, тому сьогодні ми розглянемо, що входить у вартість похорону від сервісу «Алекс Ритуал» в Одесі.

Відзначимо, що фахівці похоронного бюро вже багато років займаються організацією похорону і пропонують одеситам і жителям області найвигідніші умови співпраці. Більше інформації – за телефоном: +38 (048) 771-79-11.

Церемонія поховання згідно конфесійним та традиційним канонам

Важливе значення відіграє віросповідання покійного при організації похоронної церемонії. Так, якщо при житті покійний сповідував іслам чи іудаїзм, його категорично заборонено спалені, тобто кремувати. Згідно віровченням таким чином тіло опоганюється. Католики і православні, в свою чергу, спокійно ставляться до процедури, так як в Біблії, священній книзі всіх християн, немає чіткої заборони на поховання способом кремації.

Важливо виконати останню волю покійного. Якщо він побажав, щоб його прах розвіяли над морем – то близькі зобов’язані виконати останню волю. Це закріплено в законодавстві України. Існує багато нюансів поховання людей, що належать тій чи іншій народності, що також враховують наші фахівці.