Головна Цікаво Штатні магнітоли на ОС Андроїд

Штатні магнітоли на ОС Андроїд

8
0

Багато автолюбителів вирішують змінити музичний пристрій в своєму автомобілі на щось більш сучасне з великою кількістю функцій. В такому випадку купується штатна магнітола Android, яка стає справжнім центром уваги. У продажу є багато моделей з різними функціональними можливостями і цінової категорії.

Автомагнітоли з операційною системою Андроїд виробляються різними брендами. У продажу можна зустріти апарати CarMedia, Recxon, FarCar і ін. Також є фірмові пристрої, на яких написано NONAME. Це означає, що вони були виготовлені самим автовиробником з 2DIN комплекту. В даному випадку це спеціалізовані моделі, спроектовані для конкретного автомобіля. Справа в тому, що в кожній машині панель унікальна, тому і форма мультимедійного пристрою буде відрізнятися. Це стосується рамки, разом з якою вона встановлюється на місце. У штатному вигляді це частина панелі, на якій, можливо є якісь органи управління. Відповідно, їх необхідно перенести в інше місце.

Особливості Андроїд магнітол

Змінилося багато поколінь головних пристроїв, тому сучасні штатні магнітоли являють собою повноцінні мобільні комп’ютери. Вони побудовані на базі потужних 4-8 ядерних процесорах і оснащені великим об’ємом оперативної пам’яті. Подібні пристрої об’єднують в собі багато функцій інших гаджетів:

  • Бортового комп’ютера для спостереження за робочими характеристиками двигуна і різних систем автомобіля.
  • Навігатора. Для цього необхідно встановити відповідне навігаційне додаток, наприклад, Navitel з поновлюваними картами.
  • Мультимедійного центру, за допомогою якого можна відтворювати аудіо та відео з різних носіїв.
  • Засоби розмови в режимі без рук. Пристрої мають можливість синхронізації з мобільними телефонами для передачі розмови.
  • За допомогою сучасних ШГУ можна виходити в інтернет, як по мережі WiFi, так і через вбудований 4G-модем в залежності від моделі.
  • Подібні апарати оснащуються великим дисплеєм для перегляду відео та можуть синхронізуватися з іншими мобільними пристроями.

У продажу є моделі з Android 9 і навіть 10 моделі. Підберемо штатний головний пристрій під будь-які вимоги. На всі мультимедійні системи в нашому магазині надається гарантія. Консультант допоможе з вибором магнітоли для вашого авто.