Головна Цікаво Швидке працевлаштування за кордоном із компанією Flambir

Швидке працевлаштування за кордоном із компанією Flambir

22
0

Працевлаштування у Польщі дає можливість українцям швидко поправити фінансове становище. У сусідній державі просто знайти сезонну та постійну роботу. Економіка Польщі стрімко розвивається з кожним роком, тож у країні потрібні працівники різних спеціалізацій. Компанія Flambir знайти роботу в Польщі без посередників із гарантіями легального працевлаштування.

З чого розпочати пошуки роботи в Польщі

Знайти роботу в Польщі не важко. Українські претенденти затребувані серед польських компаній, оскільки зарекомендували себе як відповідальні співробітники. Інформація про вакансії розміщується у відкритому доступі: на майданчиках оголошень, у соціальних мережах. Часто люди отримують пропозиції щодо роботи від знайомих чи родичів.

Люди, котрі шукають вільне місце самостійно, піддаються ризикам. Іноді зарплата, умови проживання не відповідають заявленим в оголошенні. Співпрацюючи з компанією Flambir, клієнти захищають себе від усіляких ризиків. Співробітники ретельно перевіряють роботодавця, надають підтримку у процесі працевлаштування та протягом усього періоду зайнятості.

Пошук вакансії необхідно розпочати з реєстрації на сайті. Фахівці підберуть найбільш вигідні пропозиції, складуть резюме, нададуть допомогу у збиранні та заповненні документів. На відміну від інших сайтів-посередників (які не працюють з роботодавцем безпосередньо), Flambir несе відповідальність за зазначені послуги, надає допомогу та підтримку клієнту протягом усього часу працевлаштування.

Особливості роботи компанії Flambir

Агентство Flambir враховує індивідуальні запити кожного клієнта з питань працевлаштування за кордоном. На сайті представлені відкриті вакансії з детальними описами щодо вимог, рівнем доходу працівників. Звертаючись за професійною допомогою у Flambir, претенденти отримують:

  • допомога у пошуку роботи, заповненні документів;
  • гарантію високої оплати праці;
  • видачу польської SIM-картки;
  • організацію трансферу до роботодавця;
  • гарантію офіційного працевлаштування;
  • отримання авансу після п’яти днів праці

Компанія Flambir стежить за тим, щоб українці отримували комфортне житло під час працевлаштування у Польщі. Агентство допомагає знайти вакансію на сезонну, тимчасову, постійну роботу для одного претендента та сімейних пар. З питань співпраці необхідно дзвонити за контактними номерами або залишати заявку на сайті компанії.