Головна Цікаво Широкий вибір та доступні ціни інтернет-магазину «Котли Бізон»

Широкий вибір та доступні ціни інтернет-магазину «Котли Бізон»

7
0

Купуйте твердопаливні котли і комплектуючі для них у компанії «Бізон»

Нагрівальні системи — важлива складова життя сучасної людини. А тому різноманітні котли є дуже актуальними атрибутами сучасних будівель. Теплоносії такої категорії, а також комплектуючі для котла на твердому паливі ви завжди знайдете в інтернет-магазині компанії «Бізон», що є одночасно виробником і реалізатором своєї продукції.

У нашому каталозі є: твердопаливний котел шахтного типу, буржуйка, повітряний теплогенератор, а також опалювальні агрегати інших категорій. Опалювальні пристрої, що виготовляються майстрами компанії «Бізон», дуже невибагливі у використанні, відрізняються високою надійністю і продуктивністю. У інтернет-магазині «Бізон» купити твердопаливний котел тривалого горіння за демократичною ціною можна завжди.

Специфіка котлів тривалого горіння від виробника «Бізон»

Дані пристрої підрозділяються, залежно від категорії споживаного для виділення тепла палива, на декілька різновидів.

Так, котли тривалого горіння бувають:

  1. Класичними. Така варіація функціонує за принципом природної тяги. Цей опалювальний пристрій здатний взаємодіяти з будь-яким видом палива, при цьому дуже невибагливий при експлуатації й обслуговуванні. У цю категорію твердопаливних котлів входять також надувні і енергетично залежні модифікації.
  2. Піролізні. Принцип функціонування такого теплогенератора (ціна його в нашому інтернет-магазині «Бізон» дуже конкурентоздатна) базується на жеврінні деревного палива і виділенні піролизного газу, що згорає з часом внаслідок подання додаткового повітря.
  3. Пеллетні. Принцип дії пеллетного котла тривалого горіння нескладний: цей агрегат взаємодіє з виготовленими з деревних відходів гранулами — пеллетами. У онлайн-магазині «Бізон» ви завжди маєте можливість замовити і придбати пеллетний котел, що відрізняється найвищими характеристиками, надійний і довговічний.

Крім того, існують комбіновані котли, вони лояльно відносяться до палива будь-якої категорії.

Окрім котлів, у виробника «Бізон» можна замовляти буржуйки на дровах тривалого горіння, буферні місткості і комплектуючі для теплоносіїв. Кожен вид продукції, що виготовляється компанією «Бізон», має високий попит у сучасних споживачів. Тому, якщо ви потребуєте теплогенератор, то обов’язково користуйтеся послугами компанії «Бізон». Наша продукція зробить ваш будинок назавжди теплим та приємним для всіх мешканців.