Головна Цікаво Скільки коштує побудувати заміський каркасний будинок або котедж в Україні з якісних...

Скільки коштує побудувати заміський каркасний будинок або котедж в Україні з якісних матеріалів?

Кожна людина, рано чи пізно, починає мріяти про своє власному заміському будинку. І це повинна бути не просто дача, в якій можна переночувати влітку на вихідних.

321
0
каркасний будинок в україні

Збірні заміські будинки і котеджі від Єловиця в Україні

Кожна людина рано чи пізно починає мріяти про свій власний заміський будинок. І це повинна бути не просто дача, в якій можна переночувати влітку на вихідних. Таке житло має володіти повним спектром комфортних умов і бути придатне для проживання в будь-який час року. Найчастіше, самостійно займатися будівництвом будинку у нас в країні набагато менш вигідно ніж відразу його купити. Адже таке будівництво може в підсумку і не досягти бажаного результату, а витрати на традиційне, в нашому розумінні, будівництво може в кілька разів перевершити ту суму, яка була запланована спочатку. На щастя, зараз з’явилося безліч збірних технологій, завдяки яким Ви зможете побудувати новий будинок і він буде відповідати усім Вашим побажанням. Але справа у тому, що левова частка подібних пропозицій по збірним домівках може здивувати Вас досить низькою ціною, але вже точно не якістю. Словенська компанія Marles займається виробництвом швидкомонтованих і енергозберігаючих збірних будинків та котеджів вже більше 50 років. Чудова якість і використання сучасних технологій дозволили побудувати більше 27000 приватних будинків, а також безліч громадських закладів.

Збірні каркасні будинки від компанії Marles

Збірні каркасні будинки Marles – це поєднання краси, ефективності і неперевершеної якості. На сучасному заводі, відповідно до проекту клієнта, виготовляються стіни з вбудованими вікнами, дверима, інженерними комунікаціями та іншими опціями. При виготовленні використовують тільки перевірені і екологічно безпечні матеріали, які мають сертифікацію відповідно до європейських норм і стандартів. Такий будинок буде містити безліч дерев’яних елементів, які виготовляються зі спеціального клеєного бруса. В знак підтвердження якості своєї продукції компанія Marles надає всім своїм клієнтам 30 років гарантії на збірний будинок. Торговий дім «Jelovica» – офіційний партнер словенського заводу, вже реалізував безліч проектів в Україні.

Перевага енергозберігаючих будинків та котеджів

Якщо для Вас цікавлять саме якісні і надійні проекти, то збірні каркасні будинки та котеджі від www.jelovica.ua точно здивують Вас своїми перевагами:

  • Європейська сертифікація і гарантія на будинок;
  • Використання безпечних для людини і природи матеріалів;
  • Високі показники енергоефективності (витрати на утримання та обігрів такого будинку Вас точно приємно здивує);
  • Захист від шуму, стійкість до пожеж і землетрусів;
  • Швидкий монтаж – при підготовленому фундаменті процес зведення конструкції займе не більше 1 тижня;
  • Можливість продумати свій власний індивідуальний дизайн або вибрати будинок з великого асортименту типових проектів;
  • Будинок «під ключ» – заїжджайте і насолоджуйтеся;

Вартість збірних заміських будинків і котеджів Marles

І все ж головним питанням для будь-якого клієнта є саме вартість такого важливого проекту, як власний будинок. Ціна змонтованої конструкції, яка готова для обробки складає від 700 до 900 євро за метр квадратний. Вартість повністю готового будинку «під ключ» становитиме від 1100 до 1400 євро за м2. Ціна за збірний заміський будинок від компанії Marles буде нижче ніж аналогічні пропозиції по збірним домівкам від європейських виробників. Будинки з СІП-панелей або бруса, звичайно ж, будуть дешевше, але збірні будинки від компанії Marles – це зовсім інший рівень якості та комфорту. Якщо вам цікавий надійний будинок, виконаний комфортом і затишком, то продукція компанії Marles підійде Вам краще.