Головна Цікаво СЬОГОДНІ НА ЛЬВІВЩИНІ З ВІЗИТОМ ПЕРЕБУВАЄ ПРЕЗИДЕНТ НІМЕЧЧИНИ

СЬОГОДНІ НА ЛЬВІВЩИНІ З ВІЗИТОМ ПЕРЕБУВАЄ ПРЕЗИДЕНТ НІМЕЧЧИНИ

208
0

У Палаці Потоцьких відбулася зустріч Федерального Президента Федеративної Республіки Німеччина Франка-Вальтера Штайнмаєра, який перебуває в Україні з дводенним офіційним візитом, з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, першим заступником голови обласної ради Андрієм Білоусом та міським головою Андрієм Садовим.
Франк-Вальтер Штайнмаєр взяв участь у екскурсії Палацом Потоцьких, зокрема переглянув експозицію однієї із виставок. Також Президент залишив запис у книзі Почесних гостей.
Опісля запланована зустріч з вчителями та викладачами німецької мови, а також учнями й студентами, котрі вивчають німецьку, з нагоди німецько-українського року мов. Цією зустріччю Президент ФРН також вшанує 10-річчя ініціативи «Школи: партнери майбутнього». Також німецький президент проведе зустріч зі студентами студентами-германістами Львівського національного університету імені Івана Франка.
Як відомо, 29 травня Президент ФРН провів в Києві переговори з Президентом України П. Порошенком і Прем’єр-міністром В. Гройсманом, дізнався про стан реформ в Україні, обговорив ситуацію на Донбасі і питання розміщення миротворчої місії ООН в окупованому регіоні.
Для Ф.-В. Штайнмайєра це перший візит в Україну в якості глави держави (раніше він відвідував нашу державу на посаді Міністра закордонних справ ФРН).

СЬОГОДНІ НА ЛЬВІВЩИНІ З ВІЗИТОМ ПЕРЕБУВАЄ ПРЕЗИДЕНТ НІМЕЧЧИНИ