Головна Цікаво ‘Співпраця з торгово-промисловою палатою сприяє розвитку регіону’, – Ростислав Замлинський

‘Співпраця з торгово-промисловою палатою сприяє розвитку регіону’, – Ростислав Замлинський

170
0

Сьогодні, 23 липня, відбулись загальні збори членів Львівської торгово-промислової палати (ТПП). В межах засідання підбили підсумки діяльності Львівської ТПП з 2013 року, обрали членів Ради та ревізійної комісії.

Участь у заході взяли керівники підприємств – дійсні члени Львівської ТПП. Серед учасників також перший заступник голова Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Спільно з торгово-промисловою палатою Львівській облдержадміністрації, як регіональному органу влади, вдається втілювати дуже багато для розвитку регіону. Ми маємо можливість реалізовувати інвестиційні проекти. Торік ми залучили понад 150 мільйонів доларів у приватний господарський комплекс Львівської області. Це вдвічі більше, ніж у 2016 році. За кожною з цих цифр стоять окремі бізнес-партнери, підприємства та люди, які над цим працюють. Це теж результати спільної роботи. Саме тому Львівщина посідає лідируючі місця у рейтингах різноманітних ділових видань та міжнародних організацій. Дуже важливо пам`ятати, що завдяки роботі підприємців та реформі децентралізації є можливість збільшувати інвестиції в розвиток інфраструктури. Тому варто працювати у цьому напрямі надалі, і не дозволити нікому розвернути країну в іншу сторону, адже динамічний розвиток України – це принципова позиція Президента, української дипломатії, усіх патріотів та громад на місцях», – наголосив Ростислав Замлинський.

Зазначимо, що за підтримки Львівської обласної державної адміністрації у травні відновили роботу Центру з підтримки експорту Львівської торгово-промислової палати. Основним завданням центру є надання консалтингових послух з питань здійснення зовнішньоторговельної діяльності.

Довідково:

Торгово-промислова палата у Львові заснована у 1850 році. Головні завдання в діяльності ЛТПП – представництво інтересів місцевих підприємств, розвиток підприємництва в регіоні, розвиток міжнародної економічної кооперації: підтримка експорту, реалізація міжнародних проектів, промоція, соціальна відповідальність бізнесу тощо, надання послуг українським та іноземним компаніям і підприємцям. Палатою встановлені партнерські зв’язки з понад 40 палатами і підприємницькими спілками з 18 країн світу. Найдієвішим є співробітництво з Польсько-українською господарською палатою, Канадсько-Українською Торговою Палатою, а також польськими партнерськими палатами в Кракові та Лодзі. Сьогодні членами Львівської ТПП є 445підприємств і підприємців Львівщини, понад 3500 підприємств-клієнтів користуються послугами палати. ЛТПП провела понад 30 заходів з підтримки експорту – навчань, академій, тренінгів, зустрічей, видали два посібники для малих і середніх підприємств України з питань експорту до Європейського Союзу, близько 400 представників підприємств регіону взяли в них участь. Також ЛТПП провела понад 20 заходів у сфері екології: традиційні щорічні Міжнародні Екологічні форуми «Поводження з відходами. Цивілізаційні виклики», форуми «Місто.Транспорт.Екологія» з участю зарубіжних експертів, започаткували«Школу Практикуючого Еколога», провели серію семінарів «Екоменеджмент для об’єднаних територіальних громад». 19 заходів у сфері енерго- та ресурсоефективності:Щорічні «Форуми Енергоощадності» з участю експертів та підприємців з-за кордону, конференції, семінари та тренінги з енергоменеджменту, ресурсоефективного та чистого виробництва, залучалися міжнародні проекти і експерти. Щороку палата проводить форуми «Соціальна відповідальність бізнесу», конкурси-промоцію львівського підприємництва «Обличчя міста» та «Інвестор року». З метою ефективного залучення підприємницького середовища регіону до вироблення пропозицій для покращення стану справ у різноманітних сферах економіки регіону при Львівській ТПП діють Комітети підприємців: з питань зовнішньоекономічної діяльності, з питань туризму, з питань агропромислового комплексу і харчопереробної промисловості, з питань екології та енергозбереження, з питань промислового розвитку та інновацій, з питань легкої промисловості. 2018 року утворені Комітети: з питань промислової політики та підприємництва, з питань освітньої і кадрової політики, з питань фіскальної політики, з питань розвитку жіночого підприємництва.