Головна Цікаво «Stop-залежність»: швидка допомога при виведенні із запою

«Stop-залежність»: швидка допомога при виведенні із запою

143
0

Зловживання алкоголем здатне зруйнувати життя людини: вона втрачає роботу, розриває особисті зв’язки, обростає боргами, але найстрашніше — втрачає смак життя. Тим, хто опинився в подібній ситуації чи бажає допомогти родичам, варто звернутися до наркологічного центру «Stop-залежність». Співробітники виводять із запою вдома та в клініці. Лікування відбувається анонімно, лікарі слідують міжнародним протоколам надання допомоги.

Допомога у виведенні із запою вдома: як це відбувається

Іноді пацієнти намагаються виводити надмірну кількість алкоголю із організму самостійно, використовуючи доступні препарати. Але цей прийом не дає бажаного результату, і може завдати ще більшої шкоди здоров’ю. У такому разі варто звернутися до професіоналів. Лікарі центру «Stop-залежність» надають кваліфіковану допомогу вдома. Центр пропонує цілодобову анонімну допомогу. Лікарі працюють за таким алгоритмом:

  • Спочатку проводять бесіду з родичами та хворим, щоб отримати максимум необхідної інформації.
  • Встановлюють близький контакт та довірливе ставлення з хворим.
  • Лікар оглядає людину, щоб визначити міру інтоксикації.
  • Проводить заходи щодо виведення алкоголю з організму за допомогою крапельниць.

Такий спосіб дозволяє хворому отримати швидку допомогу у комфортних для неї умовах.

Висновок із запою у стаціонарі: особливості

Якщо при огляді пацієнта вдома виявиться, що він має супутні, хронічні або інші захворювання, які можуть становити ризик для життя, його переводять у стаціонар. У такому разі вдасться забезпечити цілодобове спостереження, допомогу лікарів та персоналу. Процедура виведення із запою в клініці схожа на ту, що застосовується вдома. Пацієнту ставлять крапельниці. Ліки підбирають з урахуванням особливостей організму після обов’язкової експрес-діагностики.

До складу крапельниць підбирають препарати, які швидко виводять токсини з організму, а й спрямовані його швидке відновлення. Таким чином, вже через 30-35 хвилин пацієнт відчуває полегшення, приплив сил, позбавляється головного болю. Додатково можуть бути призначені препарати з седативами або вітамінами, щоб відновити збитки, завдані алкоголем, покращити стан психіки та здоров’я загалом.

Записатися на прийом можна на сайті через спеціальну форму або зателефонувати за контактними номерами телефонів. Лікарі прибудуть за місцем проживання пацієнта у Києві протягом години.