Головна Цікаво Стрибок з парашутом від агентства «Твоє»

Стрибок з парашутом від агентства «Твоє»

17
0

Сміливцям підкоряється світ. А ще відважні люди отримують море нових емоцій.

Подарувати нові відчуття, які неможливо зрівняти ні з чим схожим, здатне агентство «Твоє». Дозвольте собі чи подаруйте близьким стрибок з парашут Івано-Франківськ , та запам’ятайте пригоду на все життя. Побувати у стані вільного падіння, забути на кілька хвилин про гравітацію та побачити землю з висоти пташиного польоту можливо уже сьогодні. Телефонуйте та залишайте заявку на сайті, і менеджер зв’яжеться для уточнення додаткових питань.

Стрибки з парашутом проходять на Коломийському аеродромі. Перш за все людина пройде інструктаж, навчання, де навчать правильно керувати парашутом та приземлятися. Навчання під керівництвом професійних інструкторів триває 3-4 години, хоч сам стрибок розрахований на політ у декілька секунд. Проте для компанії «Твоє» безпека клієнта стоїть на першому місці. Спочатку клієнту доведеться відпрацювати техніку стрибка на тренажері. Якщо клієнт виконує все правильно, тоді можна підніматися в небо.

Літак з учасниками піднімається на висоту 700 метрів. Після стрибка, коли людина перебуває на безпечній відстані від літака, парашут розкривається автоматично. Якщо погода не дозволяє здійснити безпечний стрибок, його перенесуть на інший час.

Рекомендації для охочих стрибнути з парашутом

Відпочинок повинен бути безпечний, тому перед стрибком люди обов’язково проходять навчання. Проте є деякі рекомендації від інструкторів, які допоможуть краще налаштуватися на стрибок з парашутом.

  • Емоційна готовність. Багато людей прагнуть побороти природний страх висоти, довести собі здатність боротися з фобіями тощо. Проте, якщо людина не готова ризикнути, краще від затії відмовитися.
  • Медичне обстеження. Навіть коли людина впевнена в бажанні політати над землею, у неї не повинно бути захворювань, що можуть спричинити погіршення здоров’я чи виникнення травм. Обов’язково варто проконсультуватися з лікарем.
  • Алкоголь та наркотичні речовини строго заборонені перед стрибком. Не варто таким чином долати страх, це може зашкодить приймати правильні рішення та може стати причиною серйозних травм.

Безпечний стрибок та позитивні враження залежать від того, наскільки сумлінно людина попрацювала на навчанні та виконувала інструкції тренерів. Сертифікат на стрибок із парашутом стане чудовим подарунком для усіх екстремалів.