Головна Цікаво Свіжообсмажена кава від компанії Ambassador

Свіжообсмажена кава від компанії Ambassador

53
0

Кава стала чи не найпопулярнішим напоєм у всьому світі. Без чашки ароматного напою важко розпочати день більшості українців

Донедавна науковці сперечалися про користь та шкідливість цього напою, проте сьогодні доведено, що помірне вживання кави здатне зменшити ризики появи атеросклерозу, раку печінки, серцево-судинних захворювань; кава підвищує тиск та кровообіг. А ще ароматний напій просто дарує хороший настрій. Інтернет магазин кави ambassador.cafe Ambassador пропонує широкий вибір зерен різних брендів.

Свіжообсмажена кава Ambassador Fresh виготовляється з кращих зерен сорту Арабіки. Вона вирізняється багатством смаку та аромату. Зерна доставляють з плантацій по всьому світу, їх збирають вручну. Щоб надати напою неповторних ноток, поєднуються різні сорти кави в одній упаковці. Це допомагає створювати напої різної міцності та інтенсивності. Свіжообсмажена кава не лише має відмінний смак, а й корисна для організму: вона містить антиоксиданти, що здійснюють благотворний ефект на людське тіло. Серед лінійки  напоїв можна знайти каву з фруктовим, квітковим ароматом, з нотками цитрусових, з запахом шоколаду. Покупцям варто знати декілька фактів про каву від компанії Ambassador.

  • Термін придатності обсмажених і мелених зерен до 6 місяців
  • Зерна обсмажують обмеженими партіями, щоб не допустити втрати властивостей напою.
  • У наявності преміальні сорти кави з усього світу.
  • Компанія отримує лімітовані партії найкращих зерен.
  • Напій має особливий аромат та післясмак.

Виробництво кави проходить у Польщі на фабриці Strauss. Це невелика мануфактура, що перебуває під наглядом експертів. Каву виготовляють за всіма правилами, які допомагають напою досягти вершини смаку. Так, перші 14 днів після обсмаження зерна «відпочивають». Таким чином розкривається їхній аромат та смак. Після цього зерна переправляють в Україну у спеціальних упаковках, які забезпечують напою збереження його якостей.

Як купити каву Ambassador

інтернет магазин кави Ambassador працює для любителів кави, адже в асортименті можна знайти зерна, мелену, розчинну каву, напій у гранулах та ін. Декілька видів фасування (від 95 г до 1 кг) дозволять купити напій, необхідний для різних випадків, наприклад, для використання вдома чи для клієнтів кафе. Оформити замовлення можна на сайті або за номером телефону. Доставка в регіони відбувається логістичною компанією Нова Пошта. При оформленні замовлення на суму від 300 грн доставку оплачує магазин.