Головна Цікаво Топ-10 аудіокниг 2018 року

Топ-10 аудіокниг 2018 року

188
0

У 2018 році вийшло в світ безліч творів в аудіо форматі. Серед них і пригоди, казки, жіночі романи, фантастика та фентезі. Щороку за відгуками читачів в рунеті складається рейтинг найпопулярніших творів в поточному році.

Прослуховування книг в форматі аудіо відбувається за допомогою спеціальних додатків, завантажених на електронний пристрій – гаджет (мобільний телефон, смартфон, планшет, аудіоплеєр). Також створені спеціальні сайти по платному і безкоштовному скачуванню аудіокниги для прослуховування. На таких ресурсах містяться десятки тисяч творів найрізноманітніших авторів. У році, що минає складений приблизний список творів, що заслужили свої голоси від читачів. Вони цікаві, популярні і пізнавальними. А найголовніше – їх можна скачати в аудіо форматі.

Рейтинг книг:

 1. Олексій Іванов – Тобол. Мало обраних. Містить в собі збори кількох історій героїв, взаємопов’язаних між собою. Кожна з них вносить свій сенс в твір, що робить його цікавим і захоплюючим для читача.
 2. Ханья Анігахара – Люди серед дерев. Найперша і дебютна книга даного автора, що стала популярною і відомою в усьому світі. Мова в ній йде про лауреата Нобелівської премії в галузі медицини. Також в книзі розповідається про життя лауреата і його досягнення в області науки.
 3. Юваль Харари – Homo Deus. Коротка історія майбутнього. Чергове творіння популярного сучасного автора, що описує прогрес людства. Крізь текст проходять домисли про насування майбутньому з використанням технологій і робототехніки.
 4. Ерін Уатт – Зломлений принц. Даний твір є бестселером 2018 року. Крізь роман проходять любов, інтриги і прості людські почуття. Роман, рекомендований сотнями читачів до ознайомлення. У автора є ще кілька романів, не менше популярних.
 5. Червень Лі – Добрішим при самотності.
 6. Фредерік Бакман – Тут була Брітт-Марі. Вельми поширена, легка і іронічна книга, яка поєднує в собі драматичність, прості людські відносини.
  Кейт Аткінсон – Витающие в хмарах. Легкий, привабливий і ненав’язливий роман, що заманює читача в реальне життя, де можливо все, що завгодно.
  Борис Акунін – Чи не прощаюся. Чергова і завершальна частина Пригоди Ераста Фандоріна. Даним томом завершується пригода відомого героя на тлі пейзажів Росії.
 7. Карен М. Макманус – Один з нас бреше. Психологічний трилер в дусі детективних творів Агати Крісті. Вам належить дізнатися, чому не всім старшокласникам вдалося вийти з класу.
 8. Стівен Кінг – Сплячі красуні. Ще одні бестселер одного з найбільш затребуваних авторів в світі. Рекомендується до прослуховування.