Головна Цікаво У Жовкві відбувся тренінг “Вчимося бути лідерами”

У Жовкві відбувся тренінг “Вчимося бути лідерами”

99
0

У суспільстві є великий попит на лідерів. Особливо їх очікують у молодому середовищі. Але як виробити у собі лідерські якості? Як стати тим, з кого братимуть приклад? Щоб дізнатися про це більше, активні жителі, студенти та учнівська молодь Жовківщини відвідали тренінг «Вчимося бути лідерами», який зініціював та організував народний депутат від нашого округу Павло Бакунець (на світлині) за підтримки громадської організації «Молодь Яворівщини». Цікавий захід відбувся минулими вихідними в актовій залі парафіяльного будинку монастиря оо. Василіян у Жовкві.

Зустріч Павла Андрійовича із жовківчанами була надзвичайно змістовною та цікавою, адже сам нардеп спілкувався із молодими людьми просто й невимушено, заохочуючи їх до комунікації та обміну власними думками щодо того, як стати лідером та які перші кроки повинні бути у майбутнього лідера (на світлині).

Знайомство під час тренінгу, який провела помічник народного депутата Ольга Радченко, відбулося у вигляді гри «Інтерв’ю». Кожен учасник повинен мав представитися та назвати свої сильні сторони, за якими й відразу можна було впізнати потенційного лідера. Окрім того, у форматі діалогу, тренінгових вправ та за допомогою тестових методик молоді люди обговорювали пріоритетні лідерські якості, презентували свою «модель успішного лідера».

Ольга Радченко разом із жовківчанами говорила й про стилі лідерства та керівництва історичних діячів. Історик Ірина Деревчук розповіла про Андрея Шептицького, про те, як йому вдалося стати лідером Західної України, й ознайомила усіх із 10 цитатами-порадами митрополита.

Усі ми знаємо, що народні депутати у Верховній Раді проголосували за пропозицію Павла Андрійовича у 2020 році святкувати 155-річний ювілей із дня народження нашого земляка — митрополита Андрея Шептицького. Разом із ГО «Молодь Яворівщини» високопосадовець має намір проводити різноманітні заходи у громадах Жовківщини та Яворівщини, запрошуватиме молодь на екскурсії в Центр
Шептицького УКУ, відзняти короткий фільм про митрополита й показувати його мешканцям.

Дає можливість реалізуватися нардеп і молоді: автори найкращих ідей заходів, метою яких є популяризація життя та діяльності митрополита Андрея Шептицького (вітається креативність та нестандартність підходу), отримають гранти (за результатом конкурсного відбору буде обрано трьох переможців) у розмірі 5 тисяч гривень (кожен), а також можливість реалізувати власні проєкти за підтримки ГО
«Молодь Яворівщини». Свої пропозиції потрібно надіслати до 1 червня 2020 року на електронну адресу gomolody@gmail.com.

Ще один подарунок народний депутат підготував й для учнів випускних класів Жовківщини. Найрозумніші діти, ті, які складуть хоча б один із предметів на зовнішньому  незалежному  оцінюванні на 200 балів, стовідстотково отримають новенький планшет.

Наостанок варто сказати, що сповнені енергії та натхнення молоді жовківчани мають намір й надалі брати участь у подібних заходах, які відбуватимуться в районі. А найближчим часом Павло Бакунець завітає до Рави-Руської та познайомиться із
молоддю Дублян.

Зоряна МИКИТЮК