Головна Цікаво Шановні краяни!

Шановні краяни!

170
0

Жовківський районний військовий комісаріат продовжує набір громадян  України на військову службу за контрактом у військові частини, які дислокуються у: містах Жовкві, Раві-Руській, Дублянах, Яворові, Львові, смт. Куликові, Старичах. 

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби віком від 18 до 60 років.

Заробітна плата — від 7 000 тисяч гривень.

Контракт про проходження військової служби можна укласти на такі терміни:

• на 6 місяців —для осіб, звільнених з військової служби з березня 2014 року (з початку особливого періоду) до теперішнього часу, а також для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців за призовом під час мобілізації, які відслужили не менше 11 місяців;

• на 3 роки—для рядового складу;

• від 3 до 5 років — для сержантського та старшинського складу;

• від 2 до 5 років — для офіцерського складу;

• на особливий період (до завершення кризової ситуації — до прийняття рішення про повну демобілізацію).

Охочі отримати повну інформацію з питань прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидата, можуть звернутися до провідного спеціаліста відділення комплектування Жовківського районного військового комісаріату державного службовця ГНІДЕЦЬ Ірини Ярославівни, кабінет № 16. Tел.: 21-373, 093-42-41-905.

П. В. МАРУСИН, військовий комісар Жовківського районного військового комісаріату.