Головна Цікаво Відходять в історію «ЛНР» та «ДНР»

Відходять в історію «ЛНР» та «ДНР»

267
0

Останнім часом українці все частіше замислюються, як протидіяти сепаратистам-терористам, які живуть (хоча доцільно буде сказати існують) на тимчасово окупованих територіях Донбасу. І ми у цьому напрямку рухаємося, хоча й повільно, проте впевнено.

Цікавим видається законопроект депутата Ігоря Лапіна щодо заборони використання на офіційному рівні назв «Донецька народна республіка» та «Луганська народна республіка», оскільки це є пропагандою злочинних організацій. Є у цьому логіка. Це теж саме, що назвати Захарченка т.зв. людиною, яка веде здоровий спосіб життя, хоча всі знають про його алкогольну залежність, чи, наприклад, дружину Плотницького – Ларису назвати т.зв. благодійницею, коли встановлено, що вона продає у своїх магазинах продукти із т. зв. гумконвою, що систематично заїжджає до України із РФ.

Водночас, неприпустимим є відкриття дипломатичних представництв «ДНР», як це було зроблено у Фінляндії (хоча нещодавно МЗС Фінляндії таки визнало «посольство ДНР» незаконним). Крім цього, про недопущення діяльності будь-яких дипломатичних представництв псевдореспублік на території Чеської Республіки, заявив у ході зустрічі із Володимиром Гройсманом прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка. Навпаки, необхідним для світової спільноти кроком у розв’язанні конфлікту є ще дужче затягнути  паски Росії, поступово вводячи санкції.

Одним словом, бойовий дух, якого, насправді, ніколи і не було у сепаратистів, піднепав. А в українських військовослужбовців бойовий дух завжди на висоті, що підтверджується словами Влада Якушева-начальника прес-служби 14-ї окремої механізованої бригади ОК «Захід»: «Ми воюємо за своїх дітей, свої сім’ї. За свою честь та гідність!».

Андрій БОЙЧУК.