Головна Цікаво У Жовківському районі відбулися установчі збори Громадської ради РВ ГУМВС

У Жовківському районі відбулися установчі збори Громадської ради РВ ГУМВС

184
0

У  п’ятницю, 24 квітня, відбулися установчі збори Громадської ради РВ ГУМВС у Жовківському районі. До складу громадського органу контролю за діяльністю райвідділу міліції увішли уповноважені представники громадських організацій, зокрема: ГО «РАЗОМ», ГО «Всеукраїнська спілка захисту інвалідів Збройних Сил України», первинна профспілкова організація Жовківського РВ ГУМВС України у Львівській області, ЛОГО «ГАЛАС», ГО «Допомога Армії України — Жовква», ГО «Правий сектор-Захід», ГО «Самооборона імені Дмитра Пелипа», ГФ «Рабів до раю не пускають», ГО «Пріоритет права», ГО «Автосотня самооборони», ГО «Всеукраїнська Люстрація Львівщини».

Похвальна ініціатива самих працівників райвідділу вселяє надію на співпрацю Громадської ради та РВ із метою оптимізації його роботи, викорінення старих корупційних схем та, за активного контролю громадськості, створення ОНОВЛЕНОЇ системи правоохоронних органів у Жовківському районі.

Наступним кроком для Громадської ради при РВ стане обрання голови, заступників та секретаря Ради. Положення, яким повинна керувати ГР, затверджено на установчих зборах у п’ятницю та перебуває на розгляді начальника Жовківського РВ із метою його подальшого погодження.

Робота розпочалась дуже активно. Проте жодне починання не може увінчатись успіхом без участі самої громади, тому усі скарги та пропозиції щодо діяльності нашої міліції ухвалюватиме Громадська рада вже після обрання нею керівного складу, про що буде повідомлено на офіційному сайті РВ та у соціальних мережах. Слава Україні!!!

Наш кореспондент.