Головна Цікаво Весілля під час війни – Робити свято чи відкласти на краще майбутнє?

Весілля під час війни – Робити свято чи відкласти на краще майбутнє?

11
0

В Україні важкі часи, однак, навіть у такій ситуації щирі почуття нікуди не зникають, та того більше, в умовах стресу як ніколи хочеться надолужите те, що не встиг досі. Нерідко стається так, що одруження було заплановане завчасно, а з уведенням військового стану гостро постало питання, чи відміняти задумане, чи діяти незважаючи ні на що. Тут думки розділилися, та разом з тим, більшість дійшло згоди, що тратити величезні гроші на пишні, гучні святкування точно не варто, тим більше, коли значна частина населення опинилася в більш ніж скрутних умовах, коли гине багато мирних людей і військовослужбовців, коли українці лишаються без даху над головую та вимушені шукати прихисток у чужих краях. Разом з тим, одружуватися, любитися та народжувати дітей треба навіть зараз. В розписі, вінчанні та скромній вечері у колі найближчих друзів та рідні точно немає нічого поганого. Для того, щоб провести всі необхідні обряди та традиції, можна підібрати гарні тематичні аксесуари, наприклад, бутоньєрки на весілля https://vizzara.com.ua/uk/dir_bytonerki/, келихи, свічки, особливо в українському стилі.

Які вбрання та додаткові атрибути вибирають сучасні молодята під час військового стану?

Війна внесла свої корективи, в тому числі, на заручини та укладання шлюбу. Якщо раніше дівчата здебільшого вибирали розкішні весільні сукні і прагнули бути схожими на справжніх принцес, наче змальованих зі сторінок улюблених казок, то під час воєнного стану все частіше віддається перевага більш скромному вбранні, особливо вишиванкам та сукенкам у національному стилі. Військовослужбовці нерідко вирушають у РАГС у військовій формі, максимум, взявши з собою незначний весільний декор https://vizzara.com.ua/uk/ у вигляді прикрашених келихів, шампанського та букета для нареченої.

Весілля в українському стилі – це особливо гарно та доречно. Для такої церемонії окрім весільних рушників використовуються аксесуари обтягнуті мішковиною або льоном, та прикрашені ягідками калини, квітками дикого маку, дозрілими колосками, атласними стрічками. Інколи такі аксесуари роблять у жовто-блакитній колірній гамі, підкреслюючи свою любов до рідної держави.

Україна – не лише одна з найкрасивіших країн, але й найстійкіших, найколоритніших, гостинних і неповторних. Тут є все для щастя – величні гори Карпат, безкраї степи та поля, хвойні та листяні лісі, бездонні моря, піски, водопади, безліч прекрасних річок та озер. Не дивлячись на те, що нам на протязі довгого часу надокучали сусідні держави, які хотіли «начепити» нам свої погляди та нікому не потрібні ідеали, ми відстояли свою свободу, культуру та національну спадщину, і зможемо дати достойну відсіч і на цей раз!