Головна Цікаво Види садових гойдалок

Види садових гойдалок

73
0

Сучасні технології допомагають робити навчальний процес набагато простішим та захоплюючим

Сенсорні інтерактивні панелі можна застосовувати в традиційному освітньому просторі та для бізнес-тренінгів. Це багатофункціональні винаходи, що поєднують в собі безліч можливостей. Інтернет-магазин Tech-Pro займається продажами та встановленням інтерактивних систем у навчальних закладах України. На сайті https://tech-pro.com.ua широкий вибір найрізноманітнішого обладнання.

Сенсорний дисплей можна використовувати у середніх та вищих навчальних закладах, у виставкових залах, переговорних кімнатах, на нарадах для презентацій. На відміну від інтерактивної дошки, для його роботи не потрібен комп’ютер. Мобільна стійка дозволяє швидко встановлювати та переносити панель. Незалежно, яке місце займає учень чи студент, — він бачитиме чітке яскраве зображення, що забезпечується ультрависокою чіткістю та високим розширенням. Робота з панеллю проста, керувати зображеннями можна за допомогою стилуса чи доторків пальця. Стильний дизайн чудово доповнює будь-який інтер’єр.

Інтерактивні панелі допоможуть вихователям, вчителям, викладачам, бізнес-тренерам зробити процес навчання максимально комфортним та продуктивним.

Де купити інтерактивне сенсорне обладнання

Компанія Tech-Pro займається продажами інтерактивного обладнання для різноманітних навчальних закладів понад шість років. В асортименті найсучасніші прилади, що допомагають робити навчальний процес цікавим, насиченим, зрозумілим новому поколінню дітей:

  • інтерактивні дошки, дисплеї, столи, комплекти;
  • проектори, камери для конференцій;
  • модульні ПК (OPS);
  • тепловізори;
  • відеостіни;
  • аксесуари та ін.

Сайт магазину зрозумілий та зручний для пошуку потрібного товару. Шукати обладнання можна за запитами, в каталозі, застосовувати фільтри, або скористатися допомогою менеджера. Спеціалісти Tech-Pro знають все про сучасне навчальне обладнання, за потреби можуть його встановити. На всю продукцію діє гарантія, товар має необхідні сертифікати якості від виробників. Компанія пропонує гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки. Постійні клієнти купують товари за індивідуальними знижками. Магазин пропонує декілька способів оплати покупок, доставка здійснюється у всі регіони України. Швидкі консультації можливі у робочий час. Менеджер зможе зателефонувати покупцеві, якщо заповнити коротку заявку на сайті.