Головна Цікаво Вигідна інвестиція – покупка квартири в новобудові Львова

Вигідна інвестиція – покупка квартири в новобудові Львова

223
0

Життя у мегаполісах приваблює все більше українців. Швидкий темп, постійна зайнятість і безкінечний список справ у нотатнику – це вже рутина молодих людей, які живуть у великих містах. Саме тому питання якісного і комфортного житла, своєрідної місцини для віддушини, є більше ніж пріоритетним. Тим паче, коли мова йде про молоді сім’ї. На будівельному ринку Львова присутня досить велика кількість забудовників. Та, на жаль, не всі вони можуть запропонувати якісне житло, яке б відповідало цінностям сучасних українців. Відомо, що купівля квартири в новобудовах Львова набирає популярності серед молоді, яка переїжджає у велике місто. Шкода, що не всі залишаються задоволені своїм житлом.

Ми з дружиною нещодавно купили квартиру у Львові, в новобудові ЖК «Щасливий» – https://schastliviy.lviv.ua/ua/. Після довгих роздумів, ми вирішили надати перевагу компанії «НоваБудова», яка вже 13 років успішно реалізує свої проекти. Основним пріоритетом нашої сім’ї була відповідність культури житлового комплексу нашому стилю життя. А саме локація, соціум та наявність гарної інфраструктури.

До речі, повертаючись до цінностей. Минулого року Український інститут майбутнього дослідив основні цінності українців. За підсумками опитування, найважливішим для українців є здоров’я (75,9% респондентів). Друге місце зайняли сімейні відносини і діти (18,8%). Також, важливими ідеалами є й добробут, впевненість у завтрашньому дні, робота, кар’єра, освіта.

Що приємно, компанія «НоваБудова» інтегрувала всі ці цінності в свої житлові комплекси. Хочете знати як саме? Зараз я вам розповім із власного досвіду життя в ЖК «Щасливий» у Львові на вулиці Біговій.

  1. Тут легко вести здоровий спосіб життя. Будинок розташований у спокійному сусідстві, неподалік лісу. Відповідно тут немає шумового забруднення, а повітря чистіше, ніж у середмісті. А ще неподалік ЖК є чудові місцини для пробіжок.

  2. Неподалік комплексу є дитячий садок та школа. По дорозі на роботу ви легко можете провести своїх дітей та зекономити багато часу. Прилегла територія будинку облаштована дитячим майданчиком та тротуарами для прогулянок. Загалом тут є все, щоб плекати сімейні відносини і виховувати дітей.

  3. ЖК «Щасливий» побудований у чудовому та безпечному районі. Інфраструктура тут добре розвинена. На території є підземний паркінг та комерційні об’єкти. Добробут комплексу доповнюють чудові сусіди. А це переважно молоді сім’ї, з якими завжди приємно бачитися і ростити разом дітей. Якщо ви хочете відшукати атмосферу дому, то раджу вам придбати квартиру в новобудові ЖК «Щасливий» у Львові.

  4. Будинки від компанії «НоваБудова» побудовані з високоякісних матеріалів із використанням провідних будівельних технологій. Це дозволяє вам бути впевненим у своєму майбутньому. Крім цього, ви можете оформити житло під виплату. Нагадаю, що квартири у ЖК «Щасливий» продаються із документами.

Підсумовуючи, інвестиція в житло – це важливий крок у житті крок, який наближує вас та вашу сім’ю до добробуту і щастя. Наша сім’я, однозначно, рекомендує вам купити квартиру в новобудові у Львові в ЖК «Щасливий». Адже, тут є все необхідне, щоб вести повноцінне життя та плекати відносини з іншими.

Сім’я Нечипоренко