Головна Цікаво Як обрати та купити стрічковий транспортер для зерна в Україні

Як обрати та купити стрічковий транспортер для зерна в Україні

24
0

Стрічкові конвеєри необхідні для його переміщення зерна та інших сипких продуктів у потрібне місце. Транспортери від KMZ Industries роблять це швидко, безпечно, з мінімальними втратами. Варіантів стрічкових конвеєрів два: похилі, горизонтальні.

Переваги стрічкових транспортерів KMZ Industries

Перш ніж замовляти транспортери стрічкові, рекомендується ознайомитися з їх перевагами та недоліками. Серед головного, що потрібно виділити:

 1. Продуктивність. В окремих моделях може досягати 1500 т/год.
 2. Довжина конвеєра. Максимум 150 метрів.
 3. Датчик, необхідний для контролювання швидкості руху стрічки.
 4. Простий монтаж. Впоратися з установкою нескладно, особливі навички та знання не потрібні.
 5. Тривалий термін служби.
 6. Зерно, що транспортується конвеєром, практично не втрачає початкової цілісності.

Ще одна головна перевага, яка точно порадує покупців, – це вартість. Незважаючи на те, що вона не висока, це ніяк не позначається на якості. Стрічкові транспортери дозволяють переміщати зерно у великому обсязі з мінімальною шкодою для нього. У процесі роботи транспортерів мінімальний рівень шуму і практично відсутні вібрації. Це робить роботу безпечною та комфортною. Сучасні моделі оснащуються автоматизованими системами, різними датчиками. З таким  обладнанням вдалося мінімізувати людську працю, адже навіть керування швидкістю автоматичне.

Особливості вибору стрічкових транспортерів

Перш ніж купити стрічковий транспортер, корисно буде ознайомитися з критеріями вибору. Стрічки виготовляють із різних матеріалів: метал, шкіра, гума, пластик та інше. Щоб зупинитися на чомусь конкретному, слід врахувати умови, за яких система в цілому працюватиме.

Під час вибору слід звертати увагу на те, яку потужність має привід. Вона, до речі, залежить від того, яку довжину має траса для транспортування зерна, яка ширина стрічки, швидкість переміщення та інше.

Мало хто звертає увагу на той факт, що стрічкові конвеєри вимагають не так багато енергії для роботи. Справа в тому, що зерно, яке при переміщенні знаходиться зверху стрічки, нерухоме. Якщо говорити про окремі типи, а саме, закриті та накриті, то в них безпека найвища. Таке обладнання максимально надійне та універсальне.

Відкритий чи закритий стрічковий конвеєр?

Стрічкові транспортери від виробника KMZ Industries бувають декількох типів: відкриті та закриті. Незважаючи на те, що принцип роботи схожий, відмінності між ними є і про них потрібно знати.

Відкриті транспортери – це стрічкова траса відкритого типу. Зерно чи інша продукція переміщається по жолобу. Пристрій простий, підходить для тих культур, вологість та щільність яких невисока. Це може бути овес, ячмінь, пшениця тощо. Переваги обладнання:

 • безперебійна робота навіть за низького температурного режиму;
 • недороге обслуговування, простий ремонт у разі поломки;
 • економічність.

Разом із перевагами слід виділити й недоліки. При транспортуванні багато пилу, це не найкраще впливає на навколишнє середовище. При переміщенні похилими ділянками певна частина вантажу втрачається.

Закриті транспортери – стрічка із гофробортом. Завдяки йому утворюється канал для вантажу закритого типу. За допомогою такого обладнання частіше переміщують вологі та щільні культури, наприклад, сою, соняшник. Підходить для транспортування вантажу на великі відстані. Серед переваг обладнання:

 • вантаж захищений від будь-яких погодних умов, не страшний дощ, сніг, вітер;
 • при переміщенні похилими ділянками вантаж практично не втрачається;
 • робота за високої температури.

Недоліки контейнерів закритого типу є, але незначні. Насамперед це висока вартість, дорогий ремонт та обслуговування. Але навіть такі дрібниці повною мірою окупаються високою ефективністю. При правильній експлуатації обладнання прослужить довгі роки.

Стрічкові транспортери від KMZ Industries надійні та сучасні. Транспортування вантажу з ними буде безпечним та швидким.