Головна Цікаво Як підібрати матрицю для ноутбука

Як підібрати матрицю для ноутбука

19
0

Екрани в ноутбуках є крихким частиною, яка найчастіше піддається поломок. Майже всі випадки механічного пошкодження екрану призводять до несправності гаджета. Замінити LCD матрицю можливо, але варто довірити ремонт професіоналам.

У ноутбуків є три типи матриць:

  • TN + Film. Найпоширеніший недорогий тип, який дозволяє виводити швидко змінюється зображення без розпливчастості картинки.
    Більш дорогий аналог матриці. Використовують для установки на дорогих моделях ноутбуків. Відрізняються високоякісної передачею кольору і реалістичною картинкою.
  • * VA. Цей тип матриць включає характеристики TN + Film і IPS. Відрізняється високою точністю колірної передачі і контрастності зображення, великим кутом огляду.

Важливу роль при виборі матриці грає підсвічування. Вона може бути типу CCFL, коли використовується одна флуоресцентна лампа. Більше підходить для ноутбуків з діагоналлю 15-19 дюймів. Підсвічування LED, де використовуються світлодіоди, вважається найпопулярнішою. Вона економна в споживанні енергії, займає мало місця в корпусі.

Покриття матриці можна вибрати матове (менше відблисків) або глянсове (більш яскраве зображення). В інтернет-магазині Zeto.ua вдасться підібрати матрицю для найпопулярніших моделей ноутбуків: Sony Vaio, Lenovo, Acer, Samsung, Dell, LG та інших.

Заміна матриці для ноутбука в магазині Zeto.ua

Щоб знайти відповідний дисплей для вашого ноутбука, знадобитися ознайомитися з асортиментом магазину. Наші консультанти допоможуть з підбором необхідної моделі.

Якщо трапляється пошкодження монітора, є велика ймовірність, що його можна замінити. Але для успішного ремонту варто звертатися тільки до професіоналів, адже неправильна установка може пошкодити нову матрицю і сам гаджет.

Якщо в каталозі ви не зуміли знайти необхідну модель, ми зможемо підшукати вам сумісну матрицю від іншого виробника. Якщо вибрати схожу, але є несумісною матрицю, можна пошкодити всі деталі ноутбука.

Як купити матрицю в Zeto.ua

Переверніть ваш ноутбук. Зі зворотного боку на наклейці вказані виробник, серія і модель гаджета. Введіть ці дані в поля пошуку. За допомогою фільтра можна побачити доступні товари. Ціни варіюються в межах 1087-1887 грн. До кожної моделі є детальний опис і характеристики. Додаткові питання по товару можна задати через спеціальну форму на сайті.