Головна Цікаво Як відкрити бізнес у Польщі для початківця

Як відкрити бізнес у Польщі для початківця

95
0

Сьогодні чимало підприємців та власників бізнесу прагнуть перенести свою роботу в Польщу. Це відкриває для власників бізнесу нові можливості та шляхи розвитку. Польщу також обирають не спроста. Ця країна уже є членом Європейського Союзу, проте на відміну від більшості європейських країн, має схожі з Україною тенденції та напрямки в розвитку. Ринок Польщі з ринком України пересікаються з точки зори попиту. В інтернеті можна знайти чимало запитів та питань та таку тему. Люди цікавляться нюансами  з відкриттям фірми чи банківських рахунків. Моя фірма допоможе відкрити бізнес в Польщі та налагодити співпрацю по відкриттю фірми у Польщі та допомогу в подальшій роботі.

Для того, щоб відкрити фірму у Польщі потрібно знати чимало нюансів. Перш за все потрібно розібратися в законодавстві цієї країни, проаналізувати ринок, дізнатися про усі податкові зобов’язання та можливі бонусні системи. Усе це не так просто, а людині, яка вперше стикається з цим, розібратися ще важче. Для цього й існують фірми, що допомагають з оформлення документів та нададуть відповідні на всі питання.

Інколи трапляється, що підприємці вкладають чимало грошей в відкриття фірми в Польщі, проте в подальшому робота не йде. Так трапляється тому, що підприємці спішать відкрити фірму, та зовсім не готуються до майбутньої роботи в новому середовищі.

Для початку, не обов’язково спішити оформляти документи для реєстрації фірми. Перш за все потрібно проаналізувати ринок. Варто знайти професійного польського юриста, бухгалтера та проконсультуватись з ними. Він підкаже Вам більше детальної інформації згідно Вашого сегменту бізнесу. Інколи трапляється так, що певний тип бізнесу в Польщі має свої окремі закони чи льотну систему. Тому юрист Вам підкаже, як правильно оформити усі документи та який тип бізнесу розвивати. Інколи краще не спішити одразу відкривати ТОВ, а обрати форму приватного підприємця.

Обов’язково поміркуйте, чи Ви хочете просто перенести свій бізнес чи відкрити якийсь стартап. Якщо Ви просто хочете перенести свій, уже існуючий бізнес, це означає, що у Вас уже є принципи роботи, свій потенційний клієнт та сегмент ринку. Ви уже знаєте принципи успішної роботи та показники ефективності. У такому випадку Вам лише потрібно проаналізувати наскільки ринок Польщі відрізняється від ринку України.

У випадку стартапів усе трохи складніше. Це зовсім новий продукт. Тут потрібно продумати усе до дрібниць, визначити свій сегмент та потенційних клієнтів. Останнім кроком буде формування бізнес-моделі та реєстрація фірми.