Головна Цікаво Як вибрати і де придбати електричні тельфери

Як вибрати і де придбати електричні тельфери

248
0

Для кожного виробництва чи майстерні потрібно чимало різноманітного обладнання та матеріалів. Тільки так можна забезпечити повноцінну роботу та високий рівень обслуговування. Одним з незамінних елементів у такій категорії є тельфери.

Тельфери – обладнання, що призначене для підйому різноманітних вантажів та приладів. Такий агрегат має бути міцним, якісним та надійним. Де купити таль електричну? Щоб його купити, потрібно обрати виробника, який надає офіційну гарантію та виготовляє тельфери на перевіреному заводі. Одним з таким магазинів є інтернет-магазин «Укрпромторг».

Електросталь від «Укрпромторг»

Інтернет-магазин «Укрпромторг» пропонує декілька моделей електричних тельферів для професійного використання. Кожен з варіантів має широку сферу застосування та гарантію від виробника. Всі варіанти талей можна переглянути завітавши на офіційний сайт магазину «Укрпромторг» /tal-elektricheskaya-kanatnaya-telfer–c90/ .

Як правильно обрати електричний тельфер для виробничих потреб?

Щоб обрати тельфер, як і будь-який пристрій, в першу чергу варто звернути увагу на технічні характеристики. Основними характеристиками фельферу виступають:

  • Вантажопідйомність;
  • Висота підйому;
  • Швидкість ходу;

Це основні характеристики, які цікавлять людину з погляду користувача. Саме ці показники Ви будете бачити в роботі. Проте якщо розглянути агрегат зсередини, то можна розібратися в показниках тросу та показниках двигуна. Для більш професійних користувачів, які добре розуміються в техніці, ці показники ще важливіші.

Насамперед потрібно розібратися в показниках двигуна. В тельфері є два двигуна: двигун для підйому та двигун для переміщення. Кожен з них характеризується потужністю, частотою, кількістю фаз, током та напругою.

Також при виборі тельферу не можна нехтувати й показниками тросу. Завжди потрібно враховувати його діаметр, структуру та клас міцності. Порівнявши усі ці параметри, Ви точно зможете знайти оптимальний варіант по ціні та характеристиках. Крім цього, якщо Ви не розумієтесь в цифрах, можна довіритись відгукам клієнтів, які уже придбали тельфер.

Ще одним способом вибрати електричний тельфер може стати дзвінок на сайт «Укрпромторг». Тут працюють професійні консультанти, які мають багаж досвіду у цій сфері. Вони порадять Вам, як  обрати найкращий варіант та зекономити кошти. Після швидкого оформлення замовлення, Ваше обладнання доставлять в найкоротші терміни з офіційною гарантією.