Головна Цікаво Як вибрати оптовий інтернет-склад

Як вибрати оптовий інтернет-склад

133
0

Як багато ви чули про оптові інтернет-складах? Напевно, для багатьох з вас це цілком нове поєднання слів, адже відмінність сучасних товарних складів від звичних баз закупівель досить велике.

Сьогодні як раз таки хотілося підняти питання різниці оптового-онлайн складу від звичайного. А робити ми це будемо, розповідаючи про складі компанії Germes, розбираючи детально сервіси, акції та наявність продукції.

Germes – це ….

“Гермес” – це один з найбільших оптових постачальників популярної продукції в Україні. У них є свій офіційний сайт, який і називається інтернет-складом. Тут можна переглянути наявність товару, умови покупки, акції та ексклюзивні пропозиції. З усім цим можна ознайомлюватися не виходячи з дому, що цілком собі зручно.

Важливим буде підкреслити і той факт, що Гермес хоч і не монополіст в цьому сегменті ринку, але є однією з небагатьох компаній, що продають те, що українці дійсно купують у великій кількості протягом усього часу. У той час як багато інших намагаються викликати попит на товари рідкісного користування.

  • Одними з ключових товарів в ger-mes є: мобільні аксесуари, канцелярські товари, іграшки для дітей різного віку, шкільні товари. Пройдемося по кожній з важливих категорій і пояснимо, чому це продається:
  • Мобільні аксесуари – складно йти від технічного прогресу, як і заперечувати той факт, що електронний девайс вже є у всіх. Але вся принадність у тому, що без супутніх аксесуарів ускладнюється користування ним: power-банки, навушники, чохли, зарядні пристрої – все це необхідно тим, хто використовує смартфони, планшети, ноутбуки на постійній основі;
  • Канцелярські товари – тут і багато говорити не варто, оскільки щодня в Україні працює безліч офісів, навчальних закладів, яким канцелярські товари, у вигляді паперів, папок, ножиць – необхідні;
  • Іграшки для дітей різного віку – яке ж дитинство без улюблених іграшок? Дитина через гру знайомиться з цим світом, пізнає щось нове і радіє кожному моменту життя;
  • Шкільні товари – логічне завершення безтурботного дитинства – це похід в школу. Для школи необхідні рюкзаки, пенали, зошити, підручники, олівці, ручки та багато іншого з чим асоціюється шкільна пора,

Відносно акцій, то зараз на сайті ви можете побачити дуже хороша пропозиція під назвою “50 за 50” Тобто закуповуючи 50 одиниць товару, на кожен йде знижка в половину ціни, тобто в ті самі 50%.

Тому не варто втрачати часу, і якщо вам необхідно закуповувати оптом дійсно необхідний для українців товар, то заходите на сайт компанії “Гермес” і робіть вигідні покупки!