Головна Цікаво Як вибрати подарунок на хлопчикові на 14 жовтня

Як вибрати подарунок на хлопчикові на 14 жовтня

1428
0
выбрать подарок на 14 октября

Перш за все варто подумати – хто для вас той, кому ви вибираєте подарунок? Знайомий, друг, родич або … майже чужа людина?

Варто знати про смаки і бажання того, кому ви вибираєте презент. Якщо ж ви губитеся в здогадах, то краще запитати. Часто так буває, що люди хочуть, щоб подарунок був несподіванкою. Що ж, нехай так і буде. І все ж можна хоча б натякнути, в якому напрямку рухатися в пошуках подарунка.

Продавець в магазині також запитає у вас, яким повинен бути подарунок? Якщо ви не знаєте, яким, то хоча б – для кого.

Якщо і з цим проблеми … Гаразд, то на яку суму – це також правильний підхід до вирішення питання.

Косметику, ліжко і нижню білизну дарують тільки близьким людям, родичам або молодятам. Якщо ледь знайомий чоловік подарує жінці щось з цього списку, то цим натякне на інтим. А це не завжди доречно.

Забобонні люди ні за що на світі не подарують хустку, свічку, гаманець або ніж, не попросивши за це хоч гривні, щоб не посваритися. Вважають, що порожній гаманець – натяк на бідність, і в нього треба класти хоч дрібні, але гроші. У чашки вкладають цукерки або пакетики з чаєм, щоб не були порожні.

Чоловікам радять не дарувати смакоти, щоб не принизити їх в очах оточуючих. До речі, скоро День захисника і ми будемо думати, що подарувати хлопчикам на 14 жовтня?

Друзям вибирати подарунок легше – їх може порадувати навіть хороша книжка або гуртка зі смайликом-усміхайліком. Навіть квиток на концерт або в кіно. Колегам по роботі ні в якому разі не варто дарувати речі особистого споживання або з натяком на інтим. А раптом колега розгорне це в присутності колективу і покриється густим багрянцем – що тоді? Всім буде незручно, а хтось зробить з цього цілий анекдот.

Що подарувати людині, у якої все є? Напевно, щось дороге, їстівне і не дуже потрібно. Наприклад, дорогий алкоголь в подарунковій упаковці, набір чаїв або сувенірні речі для домашнього інтер’єру.

Хлопчикам вибирати подарунки значно легше. У цьому вам допоможе магазин подарунків Подаруночок. І все ж варто поцікавитися, що хлопчик хоче перш за все: іграшку, книжку, пластилін, фарби, олівці, розвиваючі ігри, навчальні набори або конструктор? А може фотоальбом, ляльку або набір для рукоділля, якщо це дівчинка ?! І все ж краще порадитися з батьками. Навряд чи хтось буде в захваті, коли після свята дитина обклеїть пластиліном всі крісла та дивани, а фарбами змалює штори і стіни …

Дітям не дарують гроші

Якщо ж так склалося історично, що ви хочете подарувати гроші, то хлопчикові купите щось приємне, а подаруйте батькам гроші, щоб вони використовували їх на потреби свого малюка.

Не дуже доречними будуть подарунки-сувеніри, які символізують різні релігії, обряди або культи.

Недоречний і непотрібний подарунок зовсім не радує і не створює свята. Подаровані в конверті гроші іноді можуть радувати, але в більшій мірі виглядають як відмазка. Тому краще подарувати щось маленьке, але корисне.

Майте на увазі, що подарунки, які дарують заздалегідь, а потім звертаються з проханням щось виконати або допомогти – це не подарунки, а своєрідна хабар.

Подарунок не повинен до чогось зобов’язувати:

  • Це стосується і занадто дорогих подарунків.
  • Дорогі подарунки доречні тільки в шлюбі, і тільки у виняткових випадках.
  • Повертати подарунки – річ вкрай неприємна.

Важливо не тільки купити подарунок, але і красиво його подарувати, в чому вам допоможе магазин подарунків Подаруночок. Увага і уважність – така ж цінна річ, як і те, що загорнуте в подарунковий папір. А іноді – навіть цінніше.