Головна Цікаво Як вибрати подарунок творчій людині?

Як вибрати подарунок творчій людині?

57
0

Так сталося історично, що подарунки займають важливу частину життя будь-якої людини. Регулярно ми маємо частину як приймати презенти, так і подавати їх. Як відомо, подарунки можуть бути різними, подається по-різному і нести різне смислове навантаження. Сьогодні ми говоримо про варіанти презентів для людей, які мають рукоділля та творчість – не порожній звук.

У сучасному світі заняття хенд мейд набувають все більшої популярності, і не попиту, адже незважаючи на те, що вміння в’язати на спицях, вишивати або шити давно не є обов’язковим, багатьом з нас після закінчення складного трудового дня так хочеться відволіктися від повсякденної метушні і розслабитися за улюбленим заняттям, тим більше, що сучасний ринок пропонує нам справді широкий асортимент товарів, які роблять рукотворну працю максимально захоплюючим процесом та доступним для кожного. В останні роки лідируючі позиції серед подарунків для творчих особистостей займають такі набори:

  • Картина за номерами;
  • Набори для вишивання бісером;
  • Алмазна мозаїка;
  • Набори для виготовлення біжутерії;
  • Магніти з гіпсу тощо.

Особлива зручність таких товарів полягає в тому, що майстер отримує в комплекті все необхідне для роботи – полотно або інший тип основи, стрази або фарби, додаткова фурнітура, намистини та бісерини, інструменти тощо. Майстру немає потреби витрачати час і кошти для придбання комплектуючих, і може розпочати виконання найближчим часом. Крім цього є схема, зображення готової роботи, рекомендації від виробника, коротка інструкція і не тільки. Багатий асортимент, доступні ціни, зручність у роботі та економія часу – це ще деякі переваги.

На що звертати увагу під час виборів творчого набору на подарунок?

З одного боку, не існують занадто чітких критеріїв, як саме підібрати той чи інший тип презенту, але з іншого є деякі рекомендації, з якими «вгадати» набагато простіше:

Рівень складності. Тут багато залежить від віку «винуватця торжества». Якщо ви підбираєте товари для дітей або підлітків, то відповідно, вони не повинні бути надмірно великими, високо деталізованими і складними у виконанні, тому що незміцніла дитяча психіка може швидко втомитися, а цікаве рукоділля перетворитися на нудний і довгий заняття. Для новачків у хенд мейд теж краще віддати перевагу простим варіаціям, а професіоналам підібрати максимально складне завдання.

Жанр. Якщо ви добре знаєте одержувача презенту, тісно з ним спілкувалися раніше і нерідко бували в гостях, швидше за все, вам відомо, чому той віддає перевагу – дрібничкам або квітам, тематиці тваринного світу або абстракції. В іншому випадку можна покластися на свій смак та підібрати набір, який дуже сподобався саме вам.

Колірна гама, габарити, стиль. Багато хто намагається підбирати картини або вишивки відповідно до типу інтер’єру. Найвище почуття смаку – гармонійно підібраний сюжет в одному стилі з іншими елементами в кімнаті або в загальній колірній гамі, проте картина, зроблена своїми руками, завжди може бути яскравою плямою.