Головна Цікаво Як вибрати повітряні поршневі компресори

Як вибрати повітряні поршневі компресори

136
0

Для великих промислових гігантів та компаній з розвинутим виробництвом потрібне серйозне та надійне обладнання для роботи. Одним з важливих елементів для злагодженої роботи всього механізму є повітряні поршневі компресори. Їх функція – стиснення повітря. Це часто необхідно для виробництв, пов’язаних з стисненням газу, СТО, майстернях та інших підприємствах.

Як працює повітряний поршневий компресор?

Повітряний поршневий компресор за принципом роботи нагадує двигун внутрішнього згоряння. Тільки тут все навпаки. Компресор складається з таких частин, як:

  • Циліндр;
  • Поршень;
  • Впускний та випускний клапан;
  • Привід.

Привід з двигуном приводить в роботу поршень. Після цього поршень піднімається, утворюється розрядження і засмоктується повітря. У протилежному русі газ стискається і тиск його зростає. Після цього повітря надходить в накопичувач.

Розібравшись в структурі роботи, варто знати, що усі поршневі компресори поділяються на різноманітні види, залежно від характеристик. Вони можуть бути одноциліндричні або багатоциліндричні, реверсні та без реверсні, одноступеневі та двоступеневі.  Усі ці характеристики важливі при виборі компресора відповідно до іншого обладнання. Залежно від потужності роботи та необхідних функцій, потрібно обирати потрібні характеристики.

Де придбати сертифікований повітряний поршневий компресор?

Щоб довго не шукати якісний компресор, варто одразу перейти в інтернет-магазин DALGAKIRAN COMPRESSOR. Це великий магазин з сертифікованим обладнанням різного типу для підприємств та виробництв. Щоб купити поршневий компресор в DALGAKIRAN COMPRESSOR, потрібно лише перейти по посиланні https://dalgakiran.ua/uk/store/Porshnevyie, яка одразу переведе на офіційний сайт компанії.

DALGAKIRAN COMPRESSOR – це не просто магазин, це компанія, що запропонує комплексні рішення по обладнанню відповідно до Ваших умов та цілей. Ви можете замовити тут як певну запчастину, так і цілу систему обладнання, розроблену фахівцями DALGAKIRAN COMPRESSOR. В магазині DALGAKIRAN COMPRESSOR усе обладнання сертифіковане та постачається виключно з-за кордону. Ви обов’язково отримаєте усі документи на покупку та гарантію якості. Широкий вибір товар дозволить обрати компресор відповідно до Вашого бюджету. Сервісна підтримка працює 24/7, тому Ви можете звертатись по допомогу в будь-який зручний час.

валіфіковані працівники DALGAKIRAN COMPRESSOR завжди Вам підкажуть ефективне рішення та вирішать вашу проблему.