Головна Цікаво Якщо автомобіль, то тільки Audi A3

Якщо автомобіль, то тільки Audi A3

152
0

Вибір правильного автомобіля – це запорука нового дня, що буде наповнений приємними кольорами та емоціями. Автомобілі Audi A3 – це кращий вибір автомобіліста, який прагне отримати тільки краще. Саме з цією маркою, кожен відчує, що таке комфорт і світове визнання на різних конкурсах.

Перше, що кидається в очі кожному – це чотири кільця на решітці радіатора, які говорять про престиж. Виробники подбали про те, щоб ви отримали зручність у використанні та комфортні умови при їзді, а все завдяки правильним модифікаціям, які відбулися з автомобілем. Гарний, а головне лаконічний дизайн привертає увагу, як чоловіків, так і жінок. Вибираючи Audi A3, робіть свій вибір на audi.kiev.ua, де поданні кращі моделі автомобіля.

Модифікації, що задовольняють смаки

Audi A3 розширив свої можливості, і зробив автомобіль більш прогресивним завдяки новим модифікаціям. Ефективна робота була проведена на поліпшення:

  • Допоміжної системи. Тепер водієві не потрібно хвилюватися через можливість зіткнення при виїзді зі стоянки, так як рух ззаду стало більш прогресивним з можливістю застереження зіткнення. Також встановлена ​​функція Stop & Go, що дозволяє тримати правильне відстань до автомобіля, що їде попереду автомобіля в пробці. Але найбільшим досягненням є автоматична зупинка при аварії. Дана система дозволяє самостійно здійснювати гальмування, якщо водій не повертає кермо при попередженні зіткнення;
  • Нова панель приладів дозволяє тримати всю необхідну інформацію перед очима. Audi virtual cockpit – це панель має два режими, що створена для того, щоб забезпечити комфорт управління. Ви з легкістю зможете переходити з класичного режиму, в інформаційно-розважальний;
  • Фари, що забезпечують яскраве, а головне рівномірне освітлення дорозі. Фари Audi Matrix допомагають отримати точне висвітлення, що стане запорукою безпечного управління автомобіля. Ви отримуєте 64 рівня затемнення світлодіода. Все зроблено чітко і лаконічно, щоб забезпечити якісне освітлення і уникнути засліплення водіїв;
  • Двигун. Водіям представлені три бензинових і три дизельні двигуни на вибір, які є досить ефективними, і надійними в роботі.

Нові стандарти і новий погляд на те, яким повинен бути автомобіль, допоміг виробникам створити марку, що стала еталоном надійності на дорозі. Безпека і швидкість, здаються окремими значеннями, але Audi A3 зумів поєднати в собі ці два критерії, тим самим завоювавши любов багатьох водіїв. Плавність ліній автомобіля, характерна плавності роботи двигунів, що працюють на великої потужності.

Якщо вибирати, то тільки перевірену марку!