Головна Цікаво З чим носити червоний бюстгальтер

З чим носити червоний бюстгальтер

13
0

Перші бюстгальтери з’явилися на початку 20 століття, і стали вдосконаленою моделлю корсета

Такий винахід сподобалося жінкам, оскільки не потрібно було носити громіздкий тісний корсет, а ліфчик зручно підтримував груди. Перше білизна не відрізнялося великою кількістю квітів і дизайнерських рішень. Але через сотню років жінки можуть купити бюстгальтери в різних стилях і кольорах.

Кілька десятків років тому білизна шили виключно в з білої тканини (звідси і назва). Сучасним жінкам пощастило, оскільки вони можуть придбати нижню білизну в різному кольорі, з поєднанням різних колірних комбінацій. Важливо, що жінки таким чином можуть проявити свій характер і настрій. Бюстгальтер червоного кольору – досить сміливе рішення. Дуже добре виглядає такою верх в поєднанні з трусиками в тон.

Червоний ліфчик можна поєднувати з одягом, якщо між білизною і верхом немає колірного конфлікту. Наприклад, зелений мереживний топ і червону білизну навряд чи складуть виграшну комбінацію. Красиво червону білизну будить виглядати в комплекті з червоними, кораловими блузами. Красиве поєднання червоного ліфа з чорним верхом. Важливо врахувати і щільність тканини одягу. Якщо сукні або блузи з тонкого матеріалу, краще носити їх з білизною того ж кольору.

Як вибрати бюстгальтер, щоб відчувати себе комфортно

Згідно зі статистичними даними, майже третина жінок підбирає бюстгальтер не за своїм розміром. Це може стати причиною неприємних захворювань. Щоб вибрати білизну правильно, перш за все необхідно правильно визначити свій розмір. Знадобитися виміряти обсяг під грудьми (це перша цифра в розмірі ліфа). Далі слід виміряти обсяг обхват грудей по виступаючих точках. Обсяг чашки визначають за формулою: обхват грудей мінус обхват під грудьми.

Правильно підібраний бюстгальтер:

  • Має пояс на спині, розміщений паралельно до підлоги (НЕ підскакує на місці застібки).
  • Поз застібкою можна вільно поставити два пальці.
  • Груди повністю поміщається в чашку.
  • Бюстгальтер підтримує груди при знятих бретельках.
    • Кісточки не викликають дискомфорту.

Не варто купувати тісний бюстгальтер в надії, що він витягнеться. Важливо вдаватися до допомоги професіоналів при виборі білизни. Якщо вам вдалося знайти ідеальний розмір ліфа, за такими параметрами простіше замовляти білизна в інтернеті. Консультанти магазину «Аніель» допоможуть підібрати правильний розмір і модель білизни.