Головна Цікаво Засоби від магазину Keratin: ідеально пряме волосся без зайвого клопоту

Засоби від магазину Keratin: ідеально пряме волосся без зайвого клопоту

170
0

Для жінок має велике значення краса волосся. Це схоже на прикрасу, яка завжди з собою. На зовнішній вигляд локонів впливає спадковість та правильний догляд. Щоб створити модний глянсовий вигляд пасмів, багато дівчат використовують професійні засоби догляду. Кератинові комплекси від магазину Keratin допоможуть надати локонам ідеального вигляду без шкоди для волосся.

Як працює косметика для волосся на основі кератину

Для здоров’я волосся кератин відіграє важливу роль. Це сімейство міцних будівельних білків, необхідні зростання нігтів, волосся, шкірного покриву. Твердість структури кератину залежить від рівня амінокислот, що входять до його складу. Якщо цього будматеріалу в організмі недостатньо, це може вплинути на зовнішній вигляд волосся.

Негативно впливає на стан локонів та неправильний догляд за ними, а також використання жорстких методів укладання. Від гарячої праски або плойки структура кератину в пасмах руйнується. Косметичні засоби з кератином допомагають наситити виснажене волосся цим будівельним компонентом. Інтернет-магазин Keratin пропонує засоби для випрямлення волосся на основі кератину.

Кератин у складі косметики немов наповнює волосок зсередини. Пасма стають блискучими та захищеними від негативних факторів зовнішнього середовища. Крім цієї особливості, комплекси для волосся з кератином мають інші переваги:

Знижується проблема пухнасті волосся. Пасма легше укладати.
Тонкий волосся стає міцнішим, перестає бути ламким, сухим.
Зникає сплутаність волосся, їх ставати простіше розчісувати.
Візуально волосся стає густішим.
Локони випрямляються без використання праски.

Власницям кучерявого або неслухняного волосся косметичні засоби з кератином допоможуть створювати елегантні зачіски.

Асортимент магазину Keratin

Спеціалізований магазин Keratin пропонує комплекси для догляду за волоссям зі складом з кератину. У наявності кілька видів шампунів, які можна підібрати відповідно від типу волосся. У каталозі маски, вітамінні комплекси для лікування волосся, скраби для волосся та пілінг для шкіри голови, сироватки та флюїди для локонів.

Окреме місце займає кератин. До складу засобів зазвичай входять амінокислоти, альдегід, вітаміни, мінерали. Перед використанням кожного препарату необхідно ознайомитись з інструкцією та суворо її дотримуватися. Консультанти магазину допоможуть вибрати відповідний комплекс для догляду за волоссям.